Ramazanda da devam ediyor! O ürünün fiyatı sadece 29,90 TL! 23 – 29 Mart Tarım Kredi indirimleri devam ediyor!

Ramazanda da devam ediyor! O ürünün fiyatı sadece 29,90 TL! 23 – 29 Mart Tarım Kredi indirimleri devam ediyor!
GİRİŞ

Tarım Kredi Kooperatif Market indirimleri Ramazan ayında da devam ediyor. Bu hafta yapacağınız alışverişlerde de cazip indirimler geçerli olacak. Sofraların vazgeçilmezi o ürün ise sadece 25,90 TL’ye satılacak!

Türkiye’nin önde gelen zincir marketleri arasına kısa sürede adını yazdıran Tarım Kredi Kooperatif Market, indirimleriyle dikkat çekiyor. Son dönemde artan enflasyon ve gelen zamlar gıda marketi alışverişlerinde vatandaşların bütçesini yormaya başladı. Bu kapsamda devlet destekleriyle de Tarım Kredi üzerinden uygun fiyatlı market ürünleri sunulmaya başladı.

Türkiye genelinde birçok noktada faaliyet gösteren Tarım Kredi Kooperatif Market tarafından 29 Mart’a kadar birçok üründe indirim uygulanacak. Ramazan’ın ilk haftasında da geçerli olacak indirimler kapsamında o ürünün fiyatı sadece 29,90 TL’ye satışa çıkıyor.

ANADOLU OSMANCIK PRİNÇ SADECE BU FİYATA!

29 Mart tarihine kadar devam edecek Tarım Kredi Kooperatif Market haftanın indirimleri kapsamında sofraların vazgeçilmezlerinden Anadolu Osmancık Pirinç 1000 g fiyatı sadece 29,90 TL’ye satışa sunuluyor.

Ramazan ayında da devam kampanya kapsamında vatandaşların rahatça market alışverişlerini yapmaları sağlanıyor. Pirincin yanı sıra daha pek çok üründe benzer şekilde uygun fiyatlar sunulacak.

TMO AYÇİÇEK YAĞI FİYATI İNDİRMDE!

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerde ayçiçek yağı da bu hafta indirimli ürünler arasında yer alıyor. TMO Dar Ağızlı Pet Ayçiçek Yağı 5 L fiyatı sadece 135,00 TL’ye satışa çıkıyor. Tarım Kredi Kooperatif Market tarafından duyurulan haftanın indirimleri ile vatandaşlar rahatça market sepetlerini doldurabilecekler.

TARIM KREDİ HAFTANIN FIRSAT ÜRÜNLERİ

Haftanın Fırsatları kapsamında Tarım Kredi Kooperatif Market tarafından 15 – 29 Mart 2023 tarihleri arasında birçok üründe indirim uygulanacak. İndirim fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin 23 Mart’tan itibaren de alışverişlerini yapmaları sağlanacak. Tarım Kredi Haftanın Fırsatları kapsamında yer alan ürünler ve fiyatları ise kısaca şöyle:

  • TMO Dar Ağızlı Pet Ayçiçek Yağı 5 L – 135,00 TL
  • Destan Toz Şeker 5 Kg – 105,00 TL
  • Özde ve Nora Un Çeşitleri 5 Kg – 47,90 TL
  • Anadolu Kırmızı Mercimek 1 Kg – 21,90 TL
  • Anadolu Osmancık Pirinç 1 Kg – 29,90 TL
  • Anadolu Pilavlık Bulgur 1 Kg – 15,25 TL

KAYNAK: UŞAK HABER