Tarım Kredi büyük Ramazan kampanyasını başlattı! 5 L ayçiçek yağı sadece bu fiyata! Şeker, un, pirinç... 29 Mart'ta sona eriyor!

Tarım Kredi büyük Ramazan kampanyasını başlattı! 5 L ayçiçek yağı sadece bu fiyata! Şeker, un, pirinç... 29 Mart'ta sona eriyor!
GİRİŞ

Tarım Kredi Kooperatif Market avantajları devam ediyor. Ramazan alışverişini uyguna yapmak isteyenler için haftanın fırsatlarını duyurdu! 5 L ayçiçek yağının fiyatını görenler şaşıracak! İşte detaylar…

Türkiye’de son dönemde artan enflasyon nedeniyle yaşam pahalılığı da gidere artıyor. Market fiyatları ise enflasyondan en çok etkilenen alanlar oldu. Üst üste gelen zamlar sonrasında vatandaşlar en uygun market fiyatlarını araştırmaya başladı.

Vatandaşların temel gıda ürünlerine daha kolay ve uygun şekilde ulaşmaları için harekete geçen Tarım Kredi Kooperatif Marketler ise uygun fiyatlı ürünlere devam ediyor. Ramazan öncesinde de harekete geçen Tarım Kredi Market, 5 L ayçiçek yağından una, mercimekten pirince kadar temel gıda ürünlerde indirimlere başladı.

TARIM KREDİ İNDİRİMLERİ DEVAM EDİYOR!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market haftanın fırsatları ile vatandaşlara Ramazan öncesinde cazip fiyatlar sunacak. 29 Mart’ta sona erecek indirim kampanyası kapsamında birçok ürüne yer verildi. TMO Dar Ağızlı Pet Ayçiçek Yağı 5 L fiyatı kampanya kapsamında sadece 135,00 TL’ye raflardaki yerini alıyor.

Temel gıda ürünlerine vatandaşların daha kolay şekilde ulaşmasını sağlayan Tarım Kredi Market, Türkiye genelinde tüm marketlerde indirim seçeneklerini sunmaya devam ediyor. Ramazan ayında da vatandaşların birçok temel ürüne daha uygun fiyatlar ile ulaşması sağlanacak. 29 Mart’ta sona erecek kampanyadan yararlanarak vatandaşlar birçok ihtiyacını karşılayabilecek.

TARIM KREDİ MARKET İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

Tarım Kredi Market tarafından 15 – 29 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olan haftanın fırsatları duyurulmuştu. Bu kapsamda Ramazan ayı öncesinde indirimden yararlanmak isteyenler için birçok temel gıda ürünü yer alıyor. Tarım Kredi Market indirimleri kapsamında yer alan ürünlerden bazıları ise şöyle:

  • TMO Dar Ağızlı Pet Ayçiçek Yağı 5 L – 135,00 TL
  • Destan Toz Şeker 5 Kg – 105,00 TL
  • Özde ve Nora Un Çeşitleri 5 Kg – 47,90 TL
  • Anadolu Kırmızı Mercimek 1000 G – 21,90 TL
  • Anadolu Osmancık Pirinç 1000 G – 29,90 TL
  • Anadolu Pilavlık Bulgur 1000 G – 15,25 TL

KAYNAK: UŞAK HABER