O model Türkiye'de satışa çıkıyor! 642 km menzile sahip! Skywell ET5LR fiyatı ve özellikleri belli oldu!

O model Türkiye'de satışa çıkıyor! 642 km menzile sahip! Skywell ET5LR fiyatı ve özellikleri belli oldu!
GİRİŞ

Uzun menzili ile benzerlerine fark atan Skywell ET5 LT, Türkiye’de sürücülerle buluşmaya hazırlanıyor. Kesintisiz bir uzun menzil deneyimi yaşamak isteyenler için en iyi tercih!

O model Türkiye'de satışa çıkıyor! 642 km menzile sahip! Skywell ET5LR fiyatı ve özellikleri belli oldu! - Türkiye’de 2021 yılından itibaren tüketicilerle buluşan Skywell, eSUV modeli olarak tasarladığı Skywell ET5 LT ile piyasada önemli bir çıkış yakaladı. Son dönemde elektrikli araçlara karşı artan ilginin de bir sonucu olarak uzun menzilli seçeneği ile Skywell ET5 LT modeli büyük beğeni toplamayı başardı.

642 kilometre yol alabilen Skywell ET5 LT, tam dolu batarya ile kesintisiz bir uzun menzil deneyimi sunuyor. Yüksek teknoloji, güçlü tasarım ve otomatik sürüş desteği ile Türkiye’de yer alan elektrikli araçlar arasında ciddi bir başarı sağlıyor.

YARIM SAATLİK ŞARJ İLE 320 KM MENZİL SUNUYOR!

Türkiye’de kısa süre önce tüketicilerle buluşmaya başlayan Skywell, ET5 LT modeliyle fark yaratmaya devam ediyor. Tasarımı, teknik özellikleri ve detayları ile beklentilerin ötesinde bir deneyim sunuyor.

Hızlı şarj etme özelliği sayesinde sadece yarım saatlik bir şarjda bile 320 km yol kat etmesi mümkün hale geliyor. Fiyatları ise piyasadaki rakipleri ile güçlü bir rekabete girecek seviyede yer alıyor.

SKYWELL ET5 LR ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Skywell ET5 LT modeli hem tasarımı hem de teknik detayları ile büyülüyor. 642 km’ye kadar menzil sunan araç, 0’dan 100’e sadece 7.9 saniyede ulaşıyor. 150 kW gücündeki elektrikli eSUV model hızlı şarj özelliği ile yüzde 20’den 70’e 30 dakikada doluyor.

LR Exclusive özelinde Skywell ET5 LT modeli için belirlenen fiyat ise 1 milyon 7000 bin TL olarak duyuruldu. LR Legend ise 1 milyon 500 bin TL’ye satışta.

KAYNAK: UŞAK HABER