Togg T10x ön sipariş ekranı açıldı! Togg ön sipariş başvurusu nasıl yapılır?

Togg T10x ön sipariş ekranı açıldı! Togg ön sipariş başvurusu nasıl yapılır?
KAYNAK:Uşak Haber

Merakla beklenen Togg ön sipariş süreci başladı! Togg ön sipariş başvuru ekranı ve ön sipariş formu merak ediliyor. Togg T10X ön sipariş verebilmek için 60 bin TL ön ödeme yapılacak...

Togg T10x ön sipariş ekranı açıldı! Togg ön sipariş başvurusu nasıl yapılır? - Türkiye’nin ilk elektrikli yerli otomobili Togg için beklenen tarih sonunda geldi. Togg ön siparişleri bugün alınmaya başlandı. Togg T10X ön sipariş formu ve başvuru ekranı merak konusu oldu. Yerli otomobil ön siparişleri hem kurumun web sitesinden hem de Trumore mobil uygulamasından hizmete açılacak.

Yerli otomobil Togg T10X için ön sipariş süreci bugün başladı. Otomobilin siparişleri toplandıktan sonra teslimat hakkı çekiliş yöntemiyle belirlenecek. Togg ön sipariş nasıl verilir? Togg ön sipariş şartları belli oldu mu?

1255.jpg

TOGG T10X ÖN SİPARİŞ EKRANI

Google Play veya App Store üzerinden Trumore uygulamasını indirenler Togg T10X modeli için ön başvuru yapabilecek. Ön başvuru formunu doldurması gereken müşterilerin ayrıca 60 bin TL’lik ön ödemeyi yapması gerekiyor. Togg T10X ön sipariş ekranı 16 Mart Perşembe itibarıyla hizmete açıldı ve siparişler alınmaya başlandı. Togg ön siparişi vermek isteyenlerde aranan şartlar bir kez daha gündeme geldi.

2023/03/14/togg3.jpg

TOGG ÖN SİPARİŞ ŞARTLARI

Konuyla ilgili olarak Togg’dan gelen açıklamada “T10X akıllı cihazını keşfedin, gelişmiş araç konfigüratörü ile akıllı cihazınızı oluşturup ön siparişe hazırlanın ve çekilişe katılın.” ifadeleri yer aldı. Togg siparişi vermek isteyenler ön sipariş şartlarını araştırıyor. Buna göre 16-27 Mart tarihlerinde Trumore uygulaması ve Togg web sitesi üzerinden ön sipariş ekranı açılacak. Togg T10X modelinin fiyatı standart menzilli modelde 953 bin liradan başlayacak. Fiyat belirleme süreci sonrası devlet bankalarından Togg’a özel düşük maliyetli kredi fırsatı sunulacak.

2023/03/14/togg1.jpg

TOGG ÖN SİPARİŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Togg T10X modelinin satışı ön siparişlerin tamamlanmasından sonra çekiliş yöntemiyle belirlenecek. Togg satın almaya hak kazananlar araçlarına 2023 yılı içinde kavuşacak. Togg T10X siparişleri Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilen Trumore uygulamasından yapılıyor. Ayrıca Togg resmi internet sitesinden de Togg ön sipariş ekranına ulaşmak mümkün oluyor.

1 Yorum