Uşak Merkez'de hisseli satış fırsatı duyuruldu! 3 + 1 daire bu fiyata yeni sahibini arıyor!

Uşak Merkez'de hisseli satış fırsatı duyuruldu! 3 + 1 daire bu fiyata yeni sahibini arıyor!
GİRİŞ

Uşak İcra Dairesi tarafından Uşak Merkez’de 3 + 1 daire satışı için duyuru yayımlandı. İlana göre hisseli satış gerçekleştirilecek. Uygun fiyatlı satışın detayları belli oldu…

Uşak Merkez'de hisseli satış fırsatı duyuruldu! 3 + 1 daire bu fiyata yeni sahibini arıyor! - Uşak ili, Merkez ilçesi sınırları içinde Uşak İcra Dairesi tarafından 3 + 1 daire satışı için duyuru yapıldı. Bir borç nedeniyle ilanda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarıldı. Bu kapsamda icra konusu konusu bağımsız bölümün yer aldığı ana taşınmazı, Merkez ilçesinde yer alıyor.

Taşınmaz 1/2 hisseli olarak kaydında şerh yer almaktadır. Uşak İcra Dairesi tarafından yayımlanan ilan kapsamında satış tarihi ve muhammen bedeline ilişkin detaylara yer verilmiştir.

2023/03/03/ev-emlak-daire-1.jpg

UŞAK MERKEZDE İCRALIK 3+1 DAİRE SATIŞTA!

Uşak ili Merkez ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde mesken nitelikli binanın A Blok 3. Kat 16 numaralı bağımsız bölümü icraya konu olmuştur. Orhan Dengiz Bulvarı ve Batıkent Caddesine yakın konumda yer alan daire, bodrum + zemin + 7 normal kat olmak üzere toplamda 9 katlıdır.

A Blok 3. katında yer alan daire, brüt 136 metrekaredir. 3 oda ve 1 salon olan dairede mutfak, wc, banyo, ebeveyn banyosu ve kiler ile 2 adet balkon bölümleri bulunmaktadır. Doğal gaz ile ısınma sağlanmaktadır. Uşak Merkez ilçesi Cumhuriyet Mahallesi, 1. Yıldız Sokak, Afrasya Apartmanı’nda yer alan daire 699.904 TL muhammen bedel ile satışa sunulacak.

2023/03/04/ev-emlak-daire.jpg

SATIŞ TARİHİ NE ZAMAN?

Uşak İcra Dairesi tarafından Uşak Merkez’de satışa sunulacak 3 + 1 daire için birinci satış günü 11 Haziran 2023 saat 15.00 olarak belirlenmiştir. 699 bin 904 TL muhammen bedel ile 3 + 1 dairenin satışı gerçekleştirilecek.

KAYNAK: ANADOLU AJANSI