10 yaşa kadar 2.el araç alımında geçerli kredi paketi duyuruldu! Ticari ve bireysel taşıt alımında geçerli

10 yaşa kadar 2.el araç alımında geçerli kredi paketi duyuruldu! Ticari ve bireysel taşıt alımında geçerli
GİRİŞ

Bireysel ve ticari otomobil alımlarında geçerli olmak üzere 10 yaşa kadar ikinci el taşıt kredisi paketi duyuruldu. O bankadan 0 km ve 2. el araçlar için uygun faizli taşıt finansmanı sağlanacak!

10 yaşa kadar 2.el araç alımında geçerli kredi paketi duyuruldu! Ticari ve bireysel taşıt alımında geçerli - Otomobil fiyatlarında son dönemde yaşanan artış nedeniyle araç sahibi olmak isteyen birçok vatandaş finansman seçeneklerini araştırmaya başladı. Sıfır km araçlarda artan fiyatlar sonrasında ikinci ele karşı talep de artıyor.

Bir yandan tedarik sıkıntısı, diğer yandan olumsuz piyasa koşulları sonrasında otomobil sahibi olmak isteyenler uygun kredilere başvurmaya başladı. Yapı Kredi Bankası ise 0 km ve 10 yaşa kadar 2. el taşıtlarda geçerli olmak üzere düşük faizli ve 48 aya kadar vadeli taşıt kredisi paketini duyurdu.

10 YAŞA KADAR 2. EL TAŞIT KREDİSİ DETAYLARI!

Sıfır km otomobil sahibi olmak artık birçok kişi için hayal olurken, ikinci el otomobillerde de görülen yüksek fiyatlar araç almak isteyenleri bir hayli zorluyor. Bu zorlukların aşılmasında ise bankalardan yeni hamleler gelmeye devam ediyor.

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan taşı kredisi kampanyasında 0 km ve 10 yaşa kadar 2. el ticari ve bireysel taşıtlarda kredi imkanı uygulanacak. En uygun taşıt kredisinde 48 aya kadar vade ve ticari araçlarda yüzde 1,42, bireysel taşıtlarda ise yüzde 2,49 faiz oranları uygulanacak.

KEFİLSİZ VE EKSPERTİZ SÜRECİ OLMADAN KULLANILABİLECEK!

Kefilsiz ve ekspertiz süreci ile uğraşmadan bireysel taşıt kredisi almak isteyenlerin Yapı Kredi Bankası’ndan kolayca kredi başvurularını yapmaları sağlanacak. Örnek hesaplamaya göre 2. el taşıt kredisinde 150.000 TL kredi tutarı için 48 ay vadede aylık 6.060,52 TL taksit hesaplaması yapılıyor.

KAYNAK: UŞAK HABER