30 gün boyunca 1 TL bile faiz ödemek yok! Bayram öncesi faizsiz ve masrafsız 5.000 TL nakit dağıtılacak!

30 gün boyunca 1 TL bile faiz ödemek yok! Bayram öncesi faizsiz ve masrafsız 5.000 TL nakit dağıtılacak!
GİRİŞ

Bu ihtiyaç kredisinde 30 gün boyunca hiçbir faiz ve masraf bulunmuyor. 1 TL bile faiz ödemek zorunda kalmadan 5.000 TL krediden bayram öncesi hemen yararlanın! İşte detaylar…

30 gün boyunca 1 TL bile faiz ödemek yok! Bayram öncesi faizsiz ve masrafsız 5.000 TL nakit dağıtılacak! - Ramazan Bayramı öncesinde bireysel ihtiyaçları aratan vatandaşlara cazip kredi seçenekleri duyurulmaya devam ediyor. 5.000 TL’ye kadar yapılacak nakit ödemeler kapsamında 30 gün boyunca bu banka faizleri sıfırladı.

30 gün boyunca faizsiz ve masrafsız olarak kullandırılacak Kolay Nakit kredi ayrıca banka şubelerine giderek sıra beklemek zorunda kalmadan da anında kullanılabilecek. Avantalı geri ödeme seçenekleriyle Türkiye’de ilk ve tek olan kredi kampanyasının detayları belli oldu.

2023/02/21/para-2.jpg

30 GÜN BOYUNCA FAİZLER SIFIRLANDI!

30 gün boyunca faizsiz ve masrafsız olarak 5.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. Kolay Nakit kampanyasını duyuran N Kolay, Aktif Bank bünyesinde faaliyetlerine başladığı dijital bankacılık hizmetleri ile vatandaşların birçok ayrıcalıkları bankacılık hizmetinden yararlanmasını sağlıyor.

5.000 TL’ye kadar nakit fırsatı sunan N Kolay, dijital kanallar üzerinden kolay başvuru seçenekleriyle acil nakit ihtiyaçlarına uygun çözüm önerileri sunmayı başarıyor. 30 gün boyunca faiz oranları ise sıfırlanıyor.

2023/02/27/para-12.jpg

5.000 TL FAİZSİZ VE MASRAFSIZ KREDİ BAŞVURUSU

N Kolay tarafından 5.000 TL’ye kadar Kolay Nakit 30 gün boyunca yüzde 0 faiz oranları ve masrafsız şekilde sunuluyor. 7/24 acil nakit ihtiyacı olanların yararlanabileceği krediye N Kolay mobil uygulamasından veya Passo mobil uygulaması ya da web sitesi aracılığıyla başvuru yapılabiliyor.

Aktif Bank müşterisi olanlar Kolay Nakit başvurusu onaylandığında paraları anında hesaba aktarılıyor. Müşteri olmayanlar ise uzaktan müşteri olma sürecini dijital kanallar ile tamamladıktan sonra rahatça Kolay Nakit fırsatından yararlanabiliyor.

KAYNAK: UŞAK HABER