Akbank ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Akbank ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar?
GİRİŞ

Akbank ATM’lerinden günlük çekilebilecek olan para miktarları, güncel olarak kart tiplerine göre şöyle sıralanmıştır.

  • Akbank Kart: 3.500 TL
  • Akbank Kart 1e1: 10.000 TL
  • Akbank Kart Ek Kart: 2.000
  • Akbank Kart Business: 5.000 TL
  • Akbank Kart Private: 10.000 TL

Bu kart tiplerine ek olarak QR yani temassız olarak belirlenmiş Akbank ATM para çekme limiti, her Akbank müşterisi için 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu limitler doğrultusunda tüm Akbank müşterileri ücretsiz işlem yapabilirler.

Akbank ATM'den Günlük Para Çekme Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Akbank ATM’lerinden çekilecek olan paraların limitini arttırmak için kullanılabilecek olan tek yöntem müşteri hizmetleri ile iletişim kurulmasıdır. 444 25 25 numarası üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde müşteri temsilcilerine bağlanmasından sonra para çekme limiti talep edilen tutara yükseltilebilir.

Akbank ATM Para Yatırma Limiti Ne Kadardır?

Akbank ATM’lerine belirlenmiş olan para yatırma limitleri, günlük 25.000 TL, haftalık 50.000 TL ve aylık 75.000 TL olarak sıralanmıştır. Akbank ATM para çekme limitlerinde olduğu gibi, günlük ya da aylık Akbank para yatırma limitlerinin arttırılmak istenmesi durumunda Akbank müşteri temsilcileri ile iletişime geçilmesi gereklidir.

Akbank Ortak ATM Hangi Banklarda Vardır?

Akbank ortak ATM kullanımının gerçekleşebileceği bankalar, İş Bankası ve İNG Bank’tır. Her iki bankanın ATM’leri üzerinden de yapılmak istenen para çekme, para yatırma ve bakiye sorgulama gibi işlemlerde herhangi bir ücret kesintisi yaşanmaz.

Akbank Nakit Avans Limiti Ne Kadar?

Akbank kartlarına belirlenmiş nakit avans limitleri, kişilerin hesaplarına ve kullanılabilir limitlerine göre değişiklik gösterir. Ancak kişiler ne kadar nakit avans tutarı kullanma hakkına sahip olurlarsa olsunlar, aynı gün içinde ücretsiz olarak Akbank ATM’lerinden çekebilecekleri nakit avans limiti 4.000 TL olarak belirlenmiştir.

Axess Nakit Avans Limiti Nasıl Açılır?

Akbank’ın kredi kartı Axess’in nakit avans limitlerinin kullanılabilmesi için müşteri hizmetlerinin aranması gereklidir. Müşteri temsilcilerine bağlanılmasından sonra kredi kartı nakit avans limiti açma işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Akbank Kredi Kartı Nakit Avans Faizi Ne Kadar?

Akbank kredi kartlarından çekilen nakit avansların güncel olarak belirlenmiş faiz oranı %1,80’dir. Akbank kredi kartlarının tümünden kullanılmış olan nakit avanslar, %1,80 oranı üzerinden ücretlendirilir.

Akbank ATM Den En Az Ne Kadar Para Çekilir?

Akbank ATM’lerinden çekilebilecek minimum tutar, 10 TL olarak belirlenmiştir. Akbank ATM para çekme limiti ile beraber alt limiti üzerinden de para çekme işlemi gerçekleştirilebilir.

KAYNAK: UŞAK HABER