Akbank’tan emeklilerin yüzünü güldüren kampanya! 8.500 TL nakit ödemeler başladı

Akbank’tan emeklilerin yüzünü güldüren kampanya! 8.500 TL nakit ödemeler başladı
GİRİŞ

Emeklilere özel promosyon yarışı devam ederken Akbank kaçırılmayacak bir kampanya duyurdu. Emekli maaşını 3 yıl boyunca Akbank’tan alacaklara 8 bin 500 TL’ye varan nakit verilecek…

Türkiye’nin en popüler özel bankalarından biri olan Akbank, emekli promosyon kampanyasıyla dikkat çekti. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Akbank arasında yapılan promosyon anlaşmasının detayları ortaya çıktı. Bankanın resmi web sitesinden yapılan duyuruda Akbank emeklilerine 8 bin 500 TL ödül verileceği açıklandı.

Türkiye’de geçen yaz aylarından bu yana devam eden emekli promosyon yarışı bankalar arasındaki rekabeti hızlandırdı. Bu rekabette öne geçmek isteyen Akbank, yeni emekli maaş müşterileri kazabilmek için çok cazip bir kampanya duyurdu. Buna göre SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşını 3 yıl boyunca Akbank’tan alma sözü verenlere 7 bin TL promosyona ek 1.500 TL Chip-para ödülü verilecek.

AKBANK EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Akbank, emekli maaş müşterileri için çok özel fırsatlar sunuyor. Bankanın kurumsal internet sitesindeki bilgilere göre 31 Mart 2023 tarihine kadar emekli maaşını Akbank’a taşıyanlara 7 bin TL’ye varan promosyon ödemesi yapılacak. Buna ek olarak ilk defa Akbank kredi kartı çıkaran emekliler 12 ay boyunca tek seferde veya toplamda her ay en az 1000 TL harcama sözüne 1.500 TL chip paradile toplamda 8 bin 500 TL ödül kazanacak.

AKBANK PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADAR?

SGK ile anlaşması bulunan Akbank promosyon ödemelerinde emekli maaş tutarına göre nakit desteği sunuyor. Buna göre SGK emekli maaşı 3.500 TL ile 7.499 TL arasında olanlara 3 bin 500 TL nakit dışında 1.350 TL ek promosyonla toplam 4 bin 850 TL promosyon veriliyor. Emekli aylığı 7.500 TL ile 9.999 TL arasında olan müşterilere ise Akbank’tan 6 bin 250 TL nakit promosyon desteği verilecek. Emekli aylığı 10.000 TL ve üzeri olanlar ise 7 bin TL nakit promosyon alacak. Akbank emekli maaşı taşıma işlemleri banka şubelerinden, mobil uygulamadan ve e-Devlet Kapısı aracılığıyla yapılabiliyor.

KAYNAK: UŞAK HABER