Altın uzmanından son uyarı! Altın almak için en doğru zaman mı?

Altın uzmanından son uyarı! Altın almak için en doğru zaman mı?
GİRİŞ

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, yatırımcıları son kez uyardı. Tecrübeli analist, altın almak için en doğru zamanı açıklayarak yatırımcılara kazanç fırsatı sunuyor…

Finans dünyasının en tanınmış ekonomistlerinden İslam Memiş, yine dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar özellikle gram altın fiyatındaki başarılı tahminleriyle yatırımcılara yol gösteren ünlü analistin son paylaşımı ses getirdi. Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, yatırım konusunda önemli uyarılar yaptı.

Gram altın yatırımcısı piyasadaki gelişmeleri takip ederken, bir yandan da ünlü ekonomistlerin beklentilerini araştırıyor. Gram altın fiyatı son günlerde dip seviyeleri gördü. Altın fiyatındaki bu aşağı yönlü hareket pek çok yatırımcıyı hayal kırıklığına uğratırken sektörün tecrübeli ismi İslam Memiş önemli bir uyarıda bulundu. Gram altın fiyatındaki hareketi yorumlayan ünlü analistin paylaşımı yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

altin.jpg

GRAM ALTIN FİYATINDA DÜŞÜŞ SÜRECEK Mİ?

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, sosyal medya hesabından takipçilerine seslendi. Bugüne kadar özellikle gram altın piyasasındaki başarılı öngörüleri ve fiyat tahminleriyle beğeni toplayan İslam Memiş yine dikkat çeken paylaşıma imza attı. Gram altın için en doğru alım zamanını açıklayan uzmanın bu paylaşımına çok sayıda yorum ve beğeni geldi.

Küresel piyasalarda ons altın fiyatındaki düşüş gram altın yatırımcısını üzüyor. Geçen haftanın kapanışında ons altındaki sert dalgalanmalar gram altın fiyatına olumsuz yansıdı. Yatırım dünyasında güvenli liman olarak tercih edilen altın fiyatları son dönemde beklentilerin uzağında kaldı. Gram altın fiyatı ise 1.100 liraya düşerek yatırımcısını tedirgin etti.

altin-dolar.jpg

ÖNÜMÜZDEKİ BİR İKİ AYLIK SÜREYE DİKKAT

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, mayıs ayında olması beklenen seçimlere kadar altın ve döviz fiyatlarında herhangi bir hareketlilik beklemediğini söyledi. Özellikle Haziran ayından itibaren Euro’da bir yükseliş olacağını belirten İslam Memiş, bu dönemde yatırımcıları alım yapmaya davet etti. Altın yatırımı yapmak için en doğru zamanın önümüzdeki bir iki ay olduğuna dikkat çeken İslam Memiş yatırımcıları son kez uyardı.

KAYNAK: UŞAK HABER