Bankalar kredi ödemelerinde avantajlı tekliflerini duyurdu! 6 - 12 ay ödemesi kredi dönemi başladı!

Bankalar kredi ödemelerinde avantajlı tekliflerini duyurdu! 6 - 12 ay ödemesi kredi dönemi başladı!
GİRİŞ

O bankalarda hesabı olanlar uygun geri ödeme planlarıyla nakit akışlarını düzenleyebilecekler. 6 – 12 ay taksit ödemeden kredi kullandırılacak. İşte detaylar…

Bankalar kredi ödemelerinde avantajlı tekliflerini duyurdu! 6 - 12 ay ödemesi kredi dönemi başladı! - Vatandaşların son dönem nakit ihtiyaçlarının artmasıyla birçok farklı yeni kredi paketi ve kredilerde de yeni düzenlemeler devreye sokuldu. Bankalar ise müşteri portföylerini genişletmek için yeni kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Özellikle faiz oranları, kredi limitleri ve geri ödeme planlarında yapılan değişiklikler vatandaşların bütçelerine olumlu yansıyacak.

Halkbank, Türkiye İş Bankası ve TEB’in 6 ay ve 12 ay vadeli kredi seçenekleri vatandaşların Ramazan Bayramı sonrasında da ortaya çıkacak birçok ihtiyacına çözüm üretecek. Ertelemeli kredilere ilgi ise her geçen gün artmaya devam ediyor.

2023/02/21/para-5.jpg

ERTELEMELİ KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Bankaların geri bıraktığımız Ramazan Bayramı’na yönelik kredi kampanyalarına ilgi bir hayli yüksek oldu. Kredilere olan talebin artmasıyla bankaların kredi geri ödeme seçenekleri de değişti. TEB, İş Bankası ve Halkbank ise en çok tercih edilen bankalar arasında yerini aldı.

Kredi fırsatlarında özellikle erteleme seçenekleri birçok vatandaşın bütçesine katkı sunuyor. 6 ila 12 ay ödemesiz kredi kampanyaları bu kapsamda en çok dikkat çeken finansman paketleri arasında yer alıyor. Kolay geri ödeme seçeneklerinin dışında anında başvuru kolaylığı da sunuluyor. Bankaların yeni müşterisi olan ve kredi kullanmasına engel bir durumu olmayanlar rahatça ertelemeli kredileri alabiliyor.

2023/02/21/para.jpg

ERTELEMELİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ertelemeli kredi veren bankalarda başvuru süreci ve kredi şartları birbiri ile benzerlik gösteriyor. Söz konusu üç bankadan duyurulan kredi paketlerinde 6 – 12 ay vade seçenekleri, düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme planları sunuluyor. Başvuru işlemleri ise özellikle kredi kampanyası kapsamında farklılık gösterse de dijital kanalları kullanarak başvurular tamamlanabilecek.

Kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen vatandaşların bankaların mobil veya internet şubelerinden anında başvurularını da iletmeleri mümkündür. Avantajlı faiz oranları ve esnek geri ödeme çözümlerinden yararlanarak vatandaşlar ihtiyaçları kapsamında uygun vadeler ile kredi fırsatlarından yararlanabilecekler. Kampanyaya göre koşullar ve başvuru adımları da farklılık gösterebilir.

KAYNAK: UŞAK HABER