Çinli otomobil devi piyasaları alt üst etti! Chery bu fiyata Türkiye'de araç satacak! 2023 Chery fiyat listesi

Çinli otomobil devi piyasaları alt üst etti! Chery bu fiyata Türkiye'de araç satacak! 2023 Chery fiyat listesi
GİRİŞ

Türkiye’ye bomba gibi bir giriş yapan Çinli otomobil devi Chery, fiyatlarıyla gündem oldu. 2023 Chery fiyat listesini görenler şaşırıyor! İşte Chery 2023 fiyat listesi…

Çinli otomobil devi piyasaları alt üst etti! Chery bu fiyata Türkiye'de araç satacak! 2023 Chery fiyat listesi - Uzun bir aranın ardından yeniden Türkiye pazarında faaliyetlerine başlayan Çinli otomobil devi Chery, sıfır otomobil almak isteyenler için en cazip seçenekleri sunuyor. Yıllar sonra yeniden Türkiye’ye giriş yapan Chery, özellikle fiyatlar konusunda beklentileri fazlasıyla karşılamayı başarıyor.

Pek çok yeni başarılı modelini Türkiye’de satışa sunan Chery, Türkiye’de son dönemde artan otomobil fiyatları sonrasında alternatif seçenek sunmayı başarıyor. Ayrıca Chery tüm modellerinde lansmana özel indirimler de uygulayacak.

CHERY’DEN LANSMANA ÖZEL 50 BİN TL İNDİRİM!

Chery modellerinde anahtar teslim fiyatlarında lansmana özel 50.000 TL’ye varan indirimler görülüyor. Tüm modellerde 50 bin TL 2023 yılı lansmana özel tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatları ile dikkat çekti.

Tıggo8 Pro, Tıggo7 Pro, Omodo5 modellerinde farklı versiyon seçenekleri de sunan Chery, tasarım ve teknik açıdan beklentileri karşılamayı başardı. Türkiye’de yeniden satış başarısı yakalamak isteyen Çinli otomobil devinin kısa süre sonra yeni modellerle de Türkiye pazarında yer alması bekleniyor. Chery modellerinde 50 bin liraya varan indirim fırsatları ise araç almak isteyenler için iyi bir alternatif oluşturmayı başardı.

CHERY 2023 FİYAT LİSTESİ

Chery modellerinde 2023 yılı lansma özel indirimler devam ediyor. İndirim fırsatlarından yararlanarak tüm Chery modellerini uygun fiyat avantajları ile 50 bin TL indirimle satın alabilirsiniz. Bu kapsamda Chery’nin lansmana özel indirimli 2023 Nisan ayı fiyat listesi şöyle:

  • Chery Tiggo8 Pro Luxury – 1.050.000 TL
  • Chery Tiggo7 Pro Comfort – 825.000 TL
  • Chery Omoda5 Comfort – 810.000 TL

KAYNAK: UŞAK HABER