Citroen’den mart ayına özel cazip kampanyalar! 12 ay vadeli faizsiz kredi fırsatı

Citroen’den mart ayına özel cazip kampanyalar! 12 ay vadeli faizsiz kredi fırsatı
KAYNAK:Uşak Haber

Fransız otomotiv devi Citroen, mart ayına özel finansman desteğini duyurdu. En sevilen Citroen modellerinde geçerli 12 ay vadeli faizsiz kredi ile yepyeni bir Citroen sahibi olmak artık çok kolay…

Citroen’den mart ayına özel cazip kampanyalar! 12 ay vadeli faizsiz kredi fırsatı - Türkiye otomotiv sektöründe öne çıkan firmalardan Citroen, sıfır kilometre araç satışında cazip kampanyalar yapmaya devam ediyor. Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden markanın özellikle SUV segmentindeki araçları büyük ilgi görüyor. Citroen mart ayına özel hemen hemen tüm modellerinde 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi kampanyasını başlattı.

Citroen’in resmi internet sitesinden duyurulan kredi kampanyasıyla artık yepyeni bir Citroen sahibi olmak kolaylaştı. Kampanya detaylarına göre Citroen Ami modelinde 100 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 1.48 faizli kredi kampanyası sunulacak. Sıfır kilometre araç alımında geçerli kredi kampanyası, Türkiye’nin dört bir yanındaki Citroen yetkili bayilerinde kullanılabilecek.

kredi-hesaplama.jpg

CITROEN YÜZDE 0 FAİZLİ TAŞIT KREDİSİ FIRSATI

Fransız otomotiv devi Citroen markasının ülkemizde en çok tercih edilen modelleri arasında C5 Aircross SUV geliyor. Mart ayına özel kampanya kapsamında Citroen C5 Aircross modeli için 170 bin TL’ye 12 ay yüzde 9 faiz avantajı sunulacak. İsteyenler için 250 bin TL 12 ay vadeli yüzde 0.99 kredi seçeneği de tüm Citroen bayilerinde kullanıma açıldı.

Yenilenen tasarımıyla dikkat çeken Citroen C4 X mart ayında finansman desteği ile satılacak. Sıfır kilometre C4 X satın almak isteyenlere 120 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi veriliyor. Ayrıca daha yüksek miktarda nakit desteği almak isteyenlere 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0.99 faizli kredi seçeneği de sunuluyor.

citroen.jpg

CITROEN MODELLERİNDE FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Citroen C4 modelinde sadece mart ayına özel 120 bin TL için 12 ay vadeli faizsiz kredi verilecek. İsteyen müşteriler için C4 modelinde 200 bin TL 12 ay vadeli yüzde 0.99 faizli finansman desteği de bulunuyor. Son olarak Citroen C3 Aircross modelinde 100 bin TL faizsiz kredi verilirken, 180 bin TL kredi kullanmak isteyenlere yüzde 0.99 faiz avantajı sunuluyor.