Dacia mart ayına özel 150 bin TL kredi veriyor! Tüm modellerde geçerli Dacia Finans kredisi

Dacia mart ayına özel 150 bin TL kredi veriyor! Tüm modellerde geçerli Dacia Finans kredisi
KAYNAK:Uşak Haber

Dacia’dan sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenleri sevindiren haber geldi. Dacia sadece mart ayına özel kampanya kapsamında tüm modellerde geçerli 12 ay vadeli 150 bin TL kredi verecek…

Dacia mart ayına özel 150 bin TL kredi veriyor! Tüm modellerde geçerli Dacia Finans kredisi - 2023 yılında yenilenen logosu ve tasarım diliyle dikkatleri üzerine çeken Dacia’dan yepyeni bir kampanya geldi. Sadece mart ayına özel başlatılan Dacia Finansman kampanyası büyük ilgi görüyor. Şirketin resmi internet sitesinden yaptığı duyuruya göre mart ayı boyunca tüm sıfır kilometre Dacia modellerinde geçerli taşıt kredisi verilecek.

Bütçesine en uygun koşullarda sıfır kilometre otomobil almak isteyenlere müjdeli haber Dacia’dan geldi. Türkiye otomotiv sektörüne giderek ağırlığını koymaya başlayan Dacia, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. 2023 yılında yepyeni bir Dacia sahibi olmak isteyenler de kredi fırsatlarını en uygun şekilde değerlendirmek istiyor.

dacia-duster.jpg

DACİA FİNANSTAN 150 BİN TL TAŞIT KREDİSİ

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil fiyatları giderek yüksek seviyelere çıktığı için kredi kullanmadan araçları yenilemek epey zorlaştı. Bunun için müşterilerine kolaylık sağlayan Dacia, tüm modellerde perakende satın alımında bireysel müşteriler için geçerli kredi kampanyasını duyurdu. Dacia’nın resmi internet sitesindeki bilgilere göre yepyeni bir Dacia’ya sahip olmak için 12 ay vadeli 150 bin TL taşıt kredisi kullanmak mümkün olacak.

dacia-sandero.jpg

DACİA TAŞIT KREDİSİ AYLIK ÖDEMESİ NE KADAR?

Otomotiv sektöründe adından sık sık söz ettirmeye başlayan Dacia tüm dikkatleri üzerine çekti. Yeni yılda logosunu ve tasarım dilini değiştiren markaya olan ilgi arttı. 2023 yılında sıfır kilometre Dacia satın almak isteyenler için mart ayı kampanyası büyük ilgi görüyor. Buna göre bireysel müşteriler tüm Dacia modellerinde 150 bin TL krediyi 12 ay vadeli ve yüzde 1.49 faiz oranıyla çekebiliyor.

Şirketin kurumsal internet sitesindeki kampanya duyurusuna göre Dacia Finansman kredisinin aylık ödemesi 14 bin 64 TL oluyor. Finansman kampanyaları, Dacia Finans’ın şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti kredi bedeline dahil olmayıp araç için peşinat ödemesi ayrıca yapılacaktır.