Doğalgaz faturası fazla gelenler dikkat! Garanti BBVA 300 TL doğalgaz fatura desteği

Doğalgaz faturası fazla gelenler dikkat! Garanti BBVA 300 TL doğalgaz fatura desteği
KAYNAK:Uşak Haber

Garanti BBVA Mobil’den müşteri olanlara doğalgaz faturasında yüzde 20 destek verilecek. Şubeye gitmeden müşteri olup kartla ödeme yapanlara 300 TL’ye kadar fatura desteği verilecek.

Doğalgaz faturası fazla gelenler dikkat! Garanti BBVA 300 TL doğalgaz fatura desteği - Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından Garanti BBVA yine tüm dikkatleri üzerine çekti. Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden banka, yeni müşterilerine özel doğalgaz fatura desteğine başladı. Garanti BBVA’nın kurumsal internet sitesinde yer alan kampanya duyurusunda detaylar ve başvuru koşulları açıklandı.

Evinde doğalgaz faturası fazla gelenlere kaçırılmayacak bir fırsat duyuruldu. Garanti BBVA’nın duyurusuna göre şubeye gitmeden mobil uygulamadan hesap açan yeni müşterilere doğalgaz fatura desteği verilecek. Garanti BBVA’den müşteri olanlar 15 Mayıs 2023 tarihine kadar ödeyecekleri ilk ve tek doğalgaz faturasının yüzde 20’sini maksimum 300 TL’ye kadar geri kazanabilecek.

2023/02/21/para-5.jpg

GARANTİ BBVA DOĞALGAZ FATURA DESTEĞİ

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Garanti BBVA’nın doğalgaz fatura desteği kampanyasının detayları açıklandı. Buna göre kampanyaya katılmak için Garanti BBVA Mobil uygulamayı indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlamak gerekiyor. Daha sonra 15 Mayıs 2023 tarihine kadar Garanti BBVA Mobil’den vadesiz hesaptan veya kredi kartlarından biriyle doğalgaz fatura ödemesi yapanlara 300 TL’ye varan destek sunulacak.

Temassız müşteri olma teknolojisini kullananlar Garanti BBVA Mobil uygulamadan manuel veya otomatik fatura ödeme yöntemi fark etmeksizin doğalgaz faturası öderse, ilk fatura tutarının yüzde 20’si vadesiz TL hesabına veya Garanti BBVA kredi kartına ödül olarak geri yatırılacak. Ödüller, müşteri olduktan sonra 15 Mayıs 2023’e kadar ödenecek sadece tek ve ilk doğalgaz faturası için geçerlidir.

dogalgazdestek.jpg

GARANTİ BBVA 300 TL FATURA ÖDEME KAMPANYASI

Garanti BBVA hesaptan yapılan doğalgaz fatura ödemesi için ödül geri ödemeleri aktif vadesiz TL mevduat hesabına iki ay boyunca her ayın üçüncü haftası içine yapılacak. Bu yüzden ödeme için müşterinin aktif vadesiz TL mevduat hesabının olması gerekiyor. Öte yandan kredi kartıyla doğalgaz faturası ödenmesi durumunda ödüller fatura ödemesini takiben kesilecek ilk veya ikinci ekstreye yansıtılacak.