Emeklilere Halkbank'tan 70.000 TL'ye kadar kredi verilecek! 36 ay vadeli ve düşük faizli emekli kredi paketi devrede!

Emeklilere Halkbank'tan 70.000 TL'ye kadar kredi verilecek! 36 ay vadeli ve düşük faizli emekli kredi paketi devrede!
GİRİŞ

Kamu bankalarından emeklilerinin yüzünü güldürecek avantajlı ihtiyaç kredisi paketleri duyurulmaya başladı. 70.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sadece bu faiz oranlarıyla geri ödenebilecek!

Emeklilere Halkbank'tan 70.000 TL'ye kadar kredi verilecek! 36 ay vadeli ve düşük faizli emekli kredi paketi devrede! - Emeklilerin artan nakit ihtiyaçlarına çözümler bir yandan devlet destekleri ile devam ederken, diğer yandan banka kredileriyle destekleniyor. Lider kamu banklarından olan Halkbank ise emeklinin nakit sıkıntısını çözmek için 70.000 TL’ye kadar kredi paketini duyurdu.

Tüm SGK emeklilerini kapsayacak kredi paketi kapsamında maaşını Halkbank’tan alan ya da almayı taahhüt edenler yararlanabilecek. Düşük faiz oranları, esnek geri ödeme seçenekleri ve 36 aya kadar vade seçenekleri de kredi de yer alıyor.

EMEKLİYE UYGUN ÖDEME KOŞULLARIYLA İHTİYAÇ KREDİSİ!

Halkbank’ın emekliler başta olmak üzere toplumun her kesimine özel kredi paketleri sunulmaya devam ediyor. Maaşını Halkbank üzerinden alan veya almayı taahhüt eden tüm SSK, Bağ Kur ve Emekli Sandığı emeklilerinin krediden faydalanması sağlanacak.

70.000 TL’ye kadar kullandırılacak Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kapsamında aylık eşit, artan veya azalan, 3 ayda bir eşit veya serbest ödemeli taksitli olarak kredi borçları kapatılabilecek. Bu sayede gelir durumuna göre esnek bir ödeme planından yararlanabilecekler.

HALKBANK 70 BİN TL EMEKLİ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Halkbank’tan emekli maaşlarını alan vatandaşlar için avantajlı faiz oranları sunulmaya devam ediyor. 50.000 TL’ye 36 ay vade ve 50.000 TL ile 70.000 TL arasında ise 24 aya kadar vade seçenekleri uygulanacak. Kredi miktarı, vadesi ve müşterilere göre faiz oranları değişebilir. %1,69’dan başlayan faiz oranları ile tüm emeklilerin Halkbank üzerinden belirlenen kredi şartlarını sağlamaları halinde krediden yararlanmaları sağlanacak.

70.000 TL kredi için 24 ay vadede aylık 3.748 TL taksit tutarı hesaplanmaktadır. Bu kapsamda hem esnek ödeme seçeneklerinden yararlanmak hem de düşük faiz oranlarından yararlanmak için maaşınızı Halkbank’a taşıyarak krediyi kullanabilirsiniz. Emeklilere özel sunulan 70 bin liraya kadar Mutlu Emekli Kredisi kapsamında dijital kanallar üzerinden veya doğrudan Halkbank şubelerinden tüm emekliler işlem yapabilir.

KAYNAK: UŞAK HABER