Emekliye 70.000 TL'ye kadar ödemeler devam ediyor! Bayram öncesi Halkbank'a başvurmak yetiyor!

Emekliye 70.000 TL'ye kadar ödemeler devam ediyor! Bayram öncesi Halkbank'a başvurmak yetiyor!
GİRİŞ

Emeklilerin nakit ihtiyacına kamu bankasından çözüm geldi. 70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi emeklilerin hesaplarına anında geçiyor. Halkbank’tan duyuru geldi…

Emekliye 70.000 TL'ye kadar ödemeler devam ediyor! Bayram öncesi Halkbank'a başvurmak yetiyor! - Türkiye’de emekliler başta olmak üzere pek çok kesimden vatandaşın nakit ihtiyaçları bir hayli artış gösterdi. Vatandaşların artan bu nakit ihtiyaçları için uygun finansman destekleri de sunulmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Halkbank ise emeklinin tüm nakit ihtiyaçları için cazip faiz oranlarıyla 70.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor.

Emekliye en uygun ihtiyaç kredisi fırsatını duyuran Halkbank, 70 bin TL’ye kadar ihtiyaçları için emeklinin bayram öncesinde avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçeneklerine sahip krediden faydalanması sağlanacak.

EMEKLİYE 70 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ PAKETİ!

Emeklinin nakit ihtiyaçlarına Halkbank’tan ihtiyaç kredisi çözümleri gelmeye devam ediyor. Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında 70.000 TL’ye kadar kredi düşük faiz oranlarıyla kullandırılacak.

Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya almayı taahhüt eden emeklinin krediden yararlanması ve tüm nakit ihtiyaçları için kredi kullanması sağlanacak. Esnek ödeme koşullarına sahip kredi 36 aya kadar vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,69 faiz oranları ile kullanılabiliyor. Emekli maaşını Halkbank’a aktarmak krediden yararlanmak için yeterli olacak.

EMEKLİYE UYGUN ÖDEMELİ İHYİAÇ KREDİSİ!

Aylık eşit, artan veya azalan taksitli, 3 ayda bir eşit veya serbest ödemeli olarak 70.000 TL ihtiyaç kredisi fırsatı sunuluyor. 70.000 TL kredi için yüzde 1,69 faiz ve 24 ay vade ile aylık 3.748 TL taksit oranları ile kredi geri ödeme planı hazırlanabiliyor. Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya Halkbank’tan almayı taahhüt eden emekliler Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisinden anında yararlanabilecekler.

KAYNAK: UŞAK HABER