Faizsiz 10.000 TL ihtiyaç kredisi ödemeleri başladı! O bankadan 20.000 TL'ye kadar nakit dağıtılacak!

Faizsiz 10.000 TL ihtiyaç kredisi ödemeleri başladı! O bankadan 20.000 TL'ye kadar nakit dağıtılacak!
GİRİŞ

Acil nakit ihtiyacı olanlara avantajlı krediler sunulmaya devam ediyor. 10.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranları ile kredi kullandırılacak. Faizsiz 10 bin TL taksitli avans fırsatları da duyuruldu.

Faizsiz 10.000 TL ihtiyaç kredisi ödemeleri başladı! O bankadan 20.000 TL'ye kadar nakit dağıtılacak! - Vatandaşların son yıllarda artan nakit ihtiyaçlarına yönelik finansman çözümleri gelmeye devam ediyor. Avantalı faiz oranları ile sunulan ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla vatandaşların birçok ihtiyacına finansman desteği alması sağlanacak.

10.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için Garanti BBVA’dan 12 ay vadeli kredi verilecek. Ayrıca 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatıyla toplamda 20.000 TL’ye kadar nakit kullanımı sağlanacak.

GARANTİ BBVA FAİZSİZ 10 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti BBVA’nın faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası ile vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına kolay nakit çözümleri sağlamaları mümkün hale getirildi. 13 Nisan – 12 Mayıs 2023 tarihleri arasında devam edecek kredi fırsatı ile vatandaşlar aradığı acil nakit ihtiyaçlarına kolay çözümler elde edebilecekler.

Dijital kanallar üzerinden hızlı başvuru adımlarını da takip ederek vatandaşların artan nakit ihtiyaçların çözümler bulması sağlanacak. Faizsiz kredi kullanmak isteyenler Garanti BBVA Mobil’den ‘’müşteri olmak istiyorum’’ adımların takip ederek krediden 12 ay vade ile yüzde 0 faiz oranları ile yararlanabilecek. 1.000 TL ile 10.000 TL arasında kredi kullandırılması hedefleniyor.

10 BİN LİRA FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS FIRSATI!

10 bin lira faizsiz ihtiyaç kredisine ek olarak Garanti BBVA’dan 10.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranları ile 6 ay vadeli taksitli nakit avans kullandırılması hedefleniyor. Aylık düşük taksit oranları ile kullanılacak kredi veya taksitli avans ile vatandaşlar birçok nakit ihtiyacına hızlı çözümlerden yararlanabilecekler.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuru işlemleri için vatandaşların Garanti BBVA Mobil üzerinden ‘’müşteri olmak istiyorum’’ adımlarını takip ederek ilk defa Garanti BBVA müşterisi olması gerekiyor. İlk defa mobilden müşteri olan vatandaşların 20.000 TL’ye varan faizsiz kredi ve taksitli nakit avans sağlanması hedefleniyor. Başvurular 12 Mayıs 2023 tarihine kadar devam edecek.

KAYNAK: UŞAK HABER