Fiat’tan büyük kampanya! Egea modellerinde yarısını şimdi kalanını 1 sene sonra öde

Fiat’tan büyük kampanya! Egea modellerinde yarısını şimdi kalanını 1 sene sonra öde
GİRİŞ

Türkiye’de her yıl en çok satanlar listesinde yer alan Fiat Egea ailesinde kaçırılmayacak fırsat başladı. Fiat Egea modellerinde yarısını şimdi kalanını 1 sene sonra ödememe seçeneği…

Türkiye otomotiv sektöründe en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Fiat Egea, yeni yılda da kampanyalarına devam ediyor. Fiat markasının yıllardır en çok satan otomobili Egea ailesinde her ihtiyaca uygun model bulunuyor. Egea ailesinin Hatchback, Sedan, Station Wagon ve Cross gibi modelleri yılın 365 günü talep görüyor.

2023 yılında yepyeni bir Fiat Egea sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir kampanya gündeme geldi. Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Fiat, yeni Egea modellerinde “yarısını şimdi kalanını 1 sene sonra öde” kampanyası başlattı. Bu sayede Egea satın almak isteyenlerin cebinden fazla para çıkmadan yepyeni bir otomobil hayallerine kavuşması sağlanacak.

FİAT EGEA KAMPANYASININ DETAYLARI

Türkiye’de en çok satılan otomobil markalarından Fiat, resmi internet sitesi üzerinden kampanya detaylarını duyurdu. Buna göre Fiat Egea satın almak isteyenler araç fiyatının yarısını hemen şimdi, kalanını 1 sene sonra ödeme imkanına sahip olacak. Türkiye’nin dört bir yanındaki Fiat yetkili satıcılarında geçerli olan kampanya için son başvuru tarihi belli oldu. Buna göre 1 Mart 2023 tarihine kadar Fiat yetkili satıcılarına gidenler yepyeni bir Fiat Egea’ya en uygun şartlarda sahip olma imkanından faydalanabilecek.

FİAT EGEA KAMPANYASININ ŞARTLARI

Fiat’ın kurumsal internet sitesinden duyurulan “Egea ailesi yarısını şimdi, kalanını 1 sene sonra öde” kampanyasının şartları belli oldu. Bu kapsamda kampanya tüm Fiat Egea ailesi modelleri (HB, SW, Cross, Sedan) için geçerli olacak. Kampanyaya ilişkin faiz oranı, müşteri tipine, araç fiyatına göre ve kullanılan kredi koşullarına göre değişiklik gösterebilecek.

Fiat’ın Egea ailesi için başlattığı bu cazip kampanya 24 ay üzeri vadelerde geçerli olmayacak. Kredi kampanyaları 0 km 2023 model yılı tüm Egea ailesi modellerinde geçerli olacak. Fiat yetkili satıcı bayilerinde kullanılacak bu fırsatta kampanya stoklarla sınırlı olup 1 Mart 2023 tarihinde sona erecek.

KAYNAK: UŞAK HABER