Ford Focus, Fiesta, Kuga... Bu aya özel binek araçlarda indirim desteği duyuruldu! Sıfır araç almak isteyenleri ilgilendiriyor!

Ford Focus, Fiesta, Kuga... Bu aya özel binek araçlarda indirim desteği duyuruldu! Sıfır araç almak isteyenleri ilgilendiriyor!
GİRİŞ

Ford’un sevilen tüm binek otomobil araçlarında bu aya özel peşin alım indirimi uygulanacak. Ford Fiesta, Focus, Kuga ve Ecosport modellerinde büyük indirim başladı. Sıfır araç almak isteyen herkesi ilgilendiriyor!

Türkiye’de son dönemde otomobil piyasalarında yükselen fiyatlar araç sahibi olmak isteyenlerin canını sıkmaya devam ediyor. Otomobil devlerinden duyurulan yeni kampanyaların ise bu artan fiyatlara çözüm sunması bekleniyor. Sıfır ve ikinci el piyasalarda ise artan fiyatlar nedeniyle durgunluk devam ediyor.

Ford’un Mart 2023’e özel kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Ford’un en çok tercih edilen binek araç modellerinde indirim seçenekleri duyuruldu. Mart ayına özel fiyat avantajları ve peşin alımlara özel dev indirim fırsatı sayesinde sıfır km araç almak isteyenler rahat bir nefes alabilecek.

FORD BİNEK ARAÇLARDA İNDİRİM DESTEĞİ!

Ford yetkili satıcılarından yapılacak 0 km binek otomobil alımlarına özel peşin alım indirimi uygulanacak. Bu aya özel peşin alım indirimi desteğini duyuran Ford, sevilen tüm modellerinde indirim yapacak.

0 km tüm Ford Fiesta, Focus, Kuga ve Ecosport modellerinde geçerli olmak üzere tavsiye edilen perakende satış fiyatına ek olarak %2 peşin alım indirim desteği sağlanması hedefleniyor. Ayrıca Mart 2023’e özel Ford fiyat listesi kapsamında da birçok araç ayrıcalıklı fiyat seçenekleri ile sunulacak.

FORD MART 2023 GÜNCEL FİYAT LİSTESİ

Peşin alımlarda geçerli bu aya özel Ford binek araçlarda indirim desteği devam ediyor. Buna ek olarak sevilen Ford modellerinin bu aya özel fiyatları da belli oldu. Ford Fiesta, Focus, Kuga ve Ecosport modellerinde fiyatlar güncellendi.

Ford 2023 güncel tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatları ise şöyle:

  • Ford Fiesta Style Hatcback 1.1 L Ti – VCT 75 PS – 618.900 TL
  • Ford Focus Trend X Sedan 1.5 L Ti – VCT 123 PS – 863.000 TL
  • Ford Kuga Style SUV 1.5 L EcoBoost 120 PS – 1.096.600 TL
  • Ford EcoSport Style SUV 1.0 L EcoBoost 125 PS – 709.100 TL