Gıda yardımı için start verildi! Ziraat Bankası, 300 TL hesaplara aktarıyor

Gıda yardımı için start verildi! Ziraat Bankası, 300 TL hesaplara aktarıyor
KAYNAK:Uşak Haber

Ramazan ayı öncesinde gıda alışverişlerine ilişkin destek kampanyalarının startını veren bankalardan biri olan Ziraat Bankası, 300 TL gıda yardımından yararlanma şartlarını açıkladı. İşte şartlar…

Gıda yardımı için start verildi! Ziraat Bankası, 300 TL hesaplara aktarıyor - Bankaların gerçekleştirdiği kampanyalar devam ederken; bu ay başlayan kampanyalar da Ramazan ayı öncesi olması nedeniyle gıda sektörü ağırlığı görülmeye başladı. Bu kapsamda market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri alışverişleri için yeni bir kampanya başlatmış olan Ziraat Bankası, kampanya kapsamında başvuru yapana 300 TL hediye edeceğini duyurdu. Ziraat Bankası, kampanya başvuru kanallarına ilişkin de bilgi verdi.

Bir gıda kampanyası gerçekleştirmiş olan Ziraat Bankası, yeni başlayan kampanyasına ilişkin tüm ayrıntıları paylaştığı yazılı bir açıklama yaptı. Bu açıklama kapsamında kampanya şartlarına ve kampanyadan yararlanabilecek olan kişilere değinen Ziraat Bankası, her bir konuya ilişkin detaylı bilgi verdi. İşte Ziraat Bankası’nın 300 TL kazandıran kampanyası ve şartları…

mobil-telefon-cep-telefonu-1.jpg

RAMAZAN’DAN ÖNCE 300 TL HEDİYE

Ramazan ayına özel bir kampanya başlatmış olan Ziraat Bankası, 17 Mart 2023 tarihi ile 30 Nisan 2023 tarihleri arasına Bankkart ile anlaşmalı market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerlerinde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri her alışverişe 30 TL olmak üzere, toplamda 300 TL Bankkart Lira hediye edeceğini duyurdu. Kampanyaya katılımı şart koşan Ziraat Bankası, alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlamak gerektiğini bildirdi. Kampanya katılımlarını Bankkart Mobil ve Bankkart internet sitesi aracılığıyla kabul eden Ziraat Bankası, aynı zamanda ‘RAMAZAN’ yazıp, 4757’ye mesaj atanların da kampanyaya katılım sağlayabileceğini ifade etti.

online-alisveris-kredi-karti-1.jpg

RAMAZAN KAMPANYASI ŞARTLARI

Kampanyayla birlikte şartlara ilişkin de bilgi veren Ziraat Bankası, işlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden yapılması gerektiği gibi ödemelerin de Bankkart POS’undan yapılması gerektiğinin altını çizdi. Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilkini kampanyaya dahil edecek olan Ziraat Bankası, e-Ticaret işlemlerinin kampanya kapsamında olmadığını söyledi. Hediye Bankkart Liraları hemen yükleyecek olan Ziraat Bankası; Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz sahibi olan müşterileri dışındaki tüm asıl kart sahibi müşterilerinin kampanyadan yararlanabileceğini duyurdu.