Honda Civic ve SUV modellerinde Nisan ayı özel fırsatları başladı! Honda'dan görülmemiş fiyat listesi…

Honda Civic ve SUV modellerinde Nisan ayı özel fırsatları başladı! Honda'dan görülmemiş fiyat listesi…
GİRİŞ

Honda modellerinde Nisan ayına özel cazip fiyatlar duyuruldu. Sevilen Civic modeli başta olmak üzere en iyi Honda SUV modellerinde de fırsatlar başladı!

Honda Civic ve SUV modellerinde Nisan ayı özel fırsatları başladı! Honda'dan görülmemiş fiyat listesi - Otomotiv sektöründe küreselde yaşanan sorunlara ek olarak ülkemizdeki yüksek vergi oranları ve kur farkı nedeniyle vatandaşlar araç almakta zorlanmaya devam ediyor. Bu zorlukların aşılmasında ise otomobil devlerinin kampanyaları birçok avantaj sağlamaya devam ediyor.

Japon otomobil devi Honda’nın 2023 Nisana ayı fiyat listesinin duyurulmasının ardından yeni avantajlı fiyatlar da görüldü. Honda’dan geri gelmeyecek fiyat fırsatlarının duyurulması ise araç piyasalarında yeniden hareketliliğin başlamasına neden oldu.

HONDA CİVİC MODELLERİNDE FIRSAT!

Honda’nın ülkemizde de en çok sevilen ve tercih edilen modellerinden olan Civic modelinde yeni fiyatlar ortaya çıktı. Nisana ayına özel liste fiyatını güncelleyen Honda, Civic modelinin versiyonları için fiyatları duyurdu.

Honda Civic 1.5 L VTEC Turbo ECO Otomatik Elegance 1.096.000 TL, Executive+ ise 1.187.500 TL’ye satışa sunuluyor. Honda Civic 1.5 L VTEC Turbo Benzin Otomatik modellerinde de aynı fiyatlar uygulanıyor.

HONDA 2023 FİYAT LİSTESİ GÜNCELLENDİ

Honda 2023 model yılına ait güncel fiyatlar tüm otomobil sahibi olmak isteyenler için en iyi seçenekleri sunmaya devam ediyor. Sevilen SUV modelleri başta olmak üzere tüm Honda modellerinde Nisan ayına özel fiyatlar geçerli olacak. Bu kapsamda en sevilen Honda modellerinde 2023 Nisana ayına özel liste fiyatları ise şöyle:

  • Honda Jazz e: HEV Ezecutive – 1.035.000 TL
  • Honda City Elegance – 715.500 TL
  • Honda HR – V e :HEV Elegance – 1.234.000 TL
  • Honda Accord Executive – 1.470.500 TL
  • Honda CR – V Elegance – 1.476.500 TL
  • Honda Civic Elegance – 1.096.000 TL

KAYNAK: UŞAK HABER