Hyundai i10 Şimdi al ekim 2023’te ödemeye başla kampanyası! Katılım şartları açıklandı

Hyundai i10 Şimdi al ekim 2023’te ödemeye başla kampanyası! Katılım şartları açıklandı
GİRİŞ

Hyundai’nin en sevilen otomobil modellerinden i10 için büyük kampanya duyuruldu! Hyundai i10 şimdi al ödemeye ekim 2023’te başla kampanyasına katılım koşulları ve detaylar belli oldu…

Hyundai i10 Şimdi al ekim 2023’te ödemeye başla kampanyası! Katılım şartları açıklandı - Türkiye otomotiv sektörünün en çok tercih edilen markalarından Hyundai, yeni yılda cazip kampanyalarına devam ediyor. Hyundai’den yepyeni bir i10 satın almak isteyenler için kaçırılmayacak kampanya gündeme geldi. Şirketin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre i10 modellerinde “şimdi al ekim 2023’te öde” kampanyası başladı.

Bütçesine en uygun koşullarda yepyeni bir otomobil sahibi olmak isteyenler Hyundai markasının kampanyalarını seçiyor. Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Hyundai, en uygun fiyatlı otomobil modellerinden i10 için çok cazip bir kampanya başlattı. Hyundai kurumsal web sitesindeki bilgilere göre yepyeni bir i10 alanlar araca hemen sahip olurken ödemeye ekim ayında başlayacak.

HYUNDAİ İ10 KAMPANYASININ DETAYLARI

Güney Koreli otomotiv devi Hyundai’nin ülkemizde ilgi gören modellerinden biri olan i10 için “Şimdi al, 2023 Ekim’de öde” kampanyası başladı. Duyuruya göre kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerli olacak. Ekim 2023’te ödemeye başlayın kredi kampanyası, Garanti BBVA tarafından tüm vade ve tutarlardaki 6 ay ertelemeli kredi kullanımlarında yüzde 1.99’dan başlayan faiz oranlarıyla sunulacak.

Kredi kampanyasında Yapı Kredi tarafında tüm vade ve tutarlardaki 3 ay ertelemeli kredi kullanımında yüzde 1.99’dan başlayan faiz oranları uygulanacak. Ayrıca TEB OTO Finans tarafında tüm vade ve tutarlardaki 3 ay ertelemeli kredi kullanımlarında yüzde 1.99’dan başlayan faiz oranlarıyla sadece gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında geçerli olacak.

HYUNDAİ İ10 ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI

Belirtilen ertelemeli kredi kampanyası faiz oranı, TEB Oto Finans tarafında kredi koruma haya sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerli olacak. Hyundai’nin resmi web sitesinde yer alan kampanya duyurusuna göre tahsis ücreti kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırıldı. Ayrıca tahsis ücretinin yüzde 10’una denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenecek. Kampanyaya başvurular 31 Mart’a kadar devam edecek.

KAYNAK: UŞAK HABER