ING kredi kartı müşterilerine Opet’te 50 TL indirim! Kampanya detayları belli oldu

ING kredi kartı müşterilerine Opet’te 50 TL indirim! Kampanya detayları belli oldu
GİRİŞ

ING kredi kartıyla Bonus üyesi Opet istasyonlarından farklı günlerde 4 defa 250 TL harcama yapanlara 50 TL indirim yapılacak. Kampanyaya katılmak isteyenler için detaylar ve katılım koşulları açıklandı.

ING bankasının harcama yaparken kazandıran kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. ING kredi kartını kullananlar Opet istasyonlarından yapacakları harcamalarda 50 TL indirim kazanma fırsatına sahip. Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan ING bankasının kredi kartı kampanyası büyük ilgi gördü. Bankanın resmi web sitesinde yer alan detaylara göre belirli tarihler arasında Opet’ten akaryakıt alanlara 50 TL indirim verilecek.

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankalarından biri olan ING, müşterilerine harcarken kazandırmaya devam ediyor. ING bankasının kredi kartını kullananlar Bonus üyesi Opet istasyonlarında farklı günlerde 4 defa 250 TL harcama yaptığında 50 TL indirim kazanacak. Kampanyaya katılmadan önce ING müşterisinin bankaya kayıtlı telefon numarası üzerinden OPET yazıp 2205’e kısa mesaj göndermesi gerekiyor.

akaryakit-1.jpg

ING VE OPET’TEN ORTAK KAMPANYA

Türkiye genelinde binlerce şubesi bulunan akaryakıt istasyonlarından Opet ile ING bankasının ortaklığı banka müşterilerini sevindirdi. Opet’ten akaryakıt alanlara 50 TL indirim kampanyası 31 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar Bonus üyesi Opet istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde, 4 defa 250 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamaları kampanya kapsamına alınacak.

ING müşterileri, kredi kartını kullanarak yapacakları akaryakıt alışverişlerinde, harcama yaparken kazanmaya devam ediyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan detaylara göre ING kredi kartı müşterilerinin harcamaların her birini farklı günlerde yapma şartı bulunuyor.

akaryakit-3.jpg

ING 50 TL İNDİRİM KAMPANYASININ ŞARTLARI

Milyonlarca bireysel ve v ticari müşterisi olan ING bankasının resmi web sitesinde bu kampanyanın detayları yer aldı. Bonus üyesi Opet istasyonlarında geçerli 50 TL indirim kampanyasına dahil edilen kredi kartları şu şekilde sıralandı: ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart.

ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil edilmezken 50 TL indirim, 6 Nisan 2023 tarihinde kartlara yansıtılacak. Kampanya müşteri bazlı olduğu için her müşteri en fazla 50 TL indirim kazabilecek. Kampanyadan faydalanmak için Opet akaryakıt ve otogaz işlemlerinin mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılması gerekiyor.

akaryakit.jpg

ING 50 TL İNDİRİM KAMPANYASI NASIL KATILIRIM?

Kampanyadan yararlanmak isteyen ING kredi kartı müşterileri Opet’ten harcama yapmadan önce OPET yazıp 2205’e kısa mesaj göndermelidir. Bu kısa mesajın ING bankasının sisteminde bulunan ve harcama yapılan kredi kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir. Kampanya koşullarına göre aynı gün içinde yapılan akaryakıt veya otogaz harcamalarında sadece 1 harcama kampanya kapsamında sayılacak.

KAYNAK: UŞAK HABER