İş Bankası emekliler için kesenin ağzını açtı! Maaş taşıyanlara 7.500 TL ödeme

İş Bankası emekliler için kesenin ağzını açtı! Maaş taşıyanlara 7.500 TL ödeme
GİRİŞ

Türkiye İş Bankası’nın emekli promosyon kampanyası büyük ilgi görüyor. Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlara, SGK emekli aylığına göre 7.500 TL’ye varan nakit promosyon desteği…

Türkiye bankacılık sektörünün en köklü ve popüler bankalarından Türkiye İş Bankası yine tüm dikkatleri üzerine çekti. İş Bankası emekli promosyon ödemeleri büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz yaz aylarından beri özel bankalar arasında hız kazanan promosyon rekabetinde İş Bankası’ndan büyük hamle geldi.

Bireysel müşterilerine avantajlı bankacılık hizmetleri sunan İş Bankası, emekli müşterilerini de unutmadı. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlara 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi verilecek. SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirirken nakit promosyon avantajlarından da yararlanabiliyor.

2023/02/27/para-6.jpg

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON KAMPANYASI

Özel bankalar arasında hız kazanan emekli promosyon yarışında adından söz ettiren İş Bankası kampanya detaylarını duyurdu. Buna göre İş Bankası’na gelen emekliler 31 Mart 2023’e kadar maaş taşıma yaptıklarında nakit promosyon fırsatından yararlanabilecek. SGK emeklileri 7 bin 500 TL’ye varan nakit promosyon dışında Maximum kredi kartı ve ek kartları için ücret ödemeyecek. Maaşını İş Bankası’na taşımak isteyenler için banka şubeleri dışında İşCep ve internet bankacılığı hizmetleri kullanılabiliyor.

2023/02/21/para-2.jpg

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR?

Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından İş Bankası, resmi internet sitesi üzerinden emekli promosyon kampanyasının detaylarını duyurdu. Bu kapsamda emekli maaşını 3 yıl boyunca İş Bankası’ndan alma sözü verenler SGK aylık tutarına göre nakit promosyon ödemesi alacak. Emekli maaşı 3.499 TL’ye kadar olanlara bankadan 4.500 TL nakit, maaşı 3.500 TL ile 7.499 TL arasında olanlaraysa 5.250 TL nakit ödeme yapılacak.

Emekli maaşını almak için Türkiye İş Bankası’nın seçen emeklilerin aylığı 7.500 TL ile 9.999 TL arasındaysa bankadan 6.750 TL promosyon alacak. Eğer emekli maaşı 10.000 TL ve üzerinde olanlar İş Bankası’na maaş taşırsa anında 7.500 TL nakit promosyon kazanacak. Mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri bu kampanyadan yararlanabilecek.

KAYNAK: UŞAK HABER