Kamu bankası 2. el araç alımına kredi desteği verecek! 3 ay ödemesiz ve aylık 3.251 TL taksitli kredi!

Kamu bankası 2. el araç alımına kredi desteği verecek! 3 ay ödemesiz ve aylık 3.251 TL taksitli kredi!
GİRİŞ

İkinci el otomobil satın almak isteyen vatandaşlara kamu bankasından kredi paketi duyuruldu. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri sunulacak. Detaylar belli oldu!

Kamu bankası 2. el araç alımına kredi desteği verecek! 3 ay ödemesiz ve aylık 3.251 TL taksitli kredi! - Türkiye’nin lider kamu bankalarından Vakıfbank, 2. el araç alımına yönelik vatandaşlara finansman desteği sunuyor. 48 aya varan vade seçenekleri, düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri sayesinde araç alımları kolaylaşacak.

Otomobil piyasalarında son yıllarda artan fiyatlar birçok kişinin araç satın alma hayallerini ertelemelerine neden olmuştu. Bu kapsamda ikinci el araç alacaklar için bankalar da devreye girdi. Vakıfbank tarafından hem sıfır km hem de ikinci el araçlar için finansman sağlanacak.

3 AY ÖDEMESİZ İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ FIRSATI!

Vakıfbank tarafından duyurulan ikinci el taşı kredisi kampanyası kapsamında 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli olarak kredi kullandırılması hedefleniyor. Öte yandan 2. el araç alımlarında belirlenen şartları taşıyanlar bütçelerine uygun diledikleri esnek ödeme planından faydalanabilecekler.

Aylık eşit, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit, 3 ayda bir, son taksit balon ya da değişken taksitli olarak ikinci el araç alacakların geri ödeme planlarını belirlemeleri mümkündür. Esnek geri ödeme seçenekleriyle rahat bir ödeme dönemi uluşturulabiliyor.

VAKIFBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

İkinci el taşıt kredisi kampanyası kapsamında Vakıfbank yüzde 1.59’dan başlayan faiz oranları ile kredi desteği sunuyor. 48 aya kadar vade seçeneklerinin yer aldığı kredi paketi kapsamında esnek geri ödeme seçeneklerinden faydalanma imkanı da verilecek. Düşük faiz ve uygun vadeler sayesinde rahat bir ödeme planı oluşturulabiliyor.

AYLIK 3.251 TL TAKSİLİ TAŞIT KREDİSİ

Vakıfbank’ın ikinci el taşıt kredisi kampanyası kapsamında 100.000 TL taşıt kredisi tutarı için aylık 3.251,90 TL taksit hesaplaması yapılıyor. 48 ay vadede, yüzde 1,59 faiz oranları ile kredi kullanacak vatandaşlar, ikinci el araç satın alımlarında aylık düşük taksit ödeyerek otomobil sahibi olabilecekler. Esnek geri ödeme seçenekleriyle her bütçe için uygun finansman seçeneği sağlanıyor.

KAYNAK: UŞAK HABER