Kolay ödeme koşullarıyla emeklilere kredi paketi duyuruldu! O bankadan 55 bin liraya kadar ödenecek!

Kolay ödeme koşullarıyla emeklilere kredi paketi duyuruldu! O bankadan 55 bin liraya kadar ödenecek!
GİRİŞ

Emekliler için özel fırsat duyuruldu. En düşük faiz oranlarıyla kredi imkanı sunulacak. 36 aya kadar vade ve 55 bin liraya kadar kredi sadece bu faiz oranlarıyla sunuluyor…

Kolay ödeme koşullarıyla emeklilere kredi paketi duyuruldu! O bankadan 55 bin liraya kadar ödenecek! - Emeklilerin son dönemde kazanımlar bir hayli artış gösterdi. Son olarak en düşük emekli maaşlarının 7.500 TL’ye kadar çıkarıldığının duyurulmasının ardından Türkiye’deki milyonlarca emekli artan maaşları sonrasında büyük bir sevinç yaşadı.

Her ne kadar 2023 yılında emeklilerin kazanımları artsa da yüksek enflasyon ve hayat pahalılığı nedeniyle emeklilerin ihtiyaçları da devam ediyor. Bu nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında ise bankalar devreye girdi. Denizbank emeklilere özel 55.000 TL’ye kadar krediyi avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle sunmaya hazırlanıyor.

EMEKLİYE 55 BİN LİRA FIRSAT DOLU EMEKLİ KREDİSİ!

Denizbank’tan emeklilere özel kredi fırsatı duyuruldu. Tüm emekli müşterilerine özel faiz oranları ile sunulan ve 36 aya kadar vadelerle kullandırılacak kredi kapsamında esnek geri ödeme seçenekleri sunuluyor.

Emekli maaşını Denizbank’a transfer edenlerin rahat ödeme koşulları ile kullanabilecekleri ihtiyaç kredisinde düşük faiz oranları da dikkat çekiyor. 55.000 TL’ye kadar kullanılabilecek kredinin yanı sıra internetten EFT ve havale işlemlerinin de ücretsiz olarak gerçekleştirilmesi sağlanacak. Ayrıca emekli maaşını Denizbank’tan alanlara daha pek çok farklı bankacılık ayrıcalıkları da sunulacak.

DENİZBANK EMEKLİ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

55.000 TL’ye kadar avantajlı faiz oranlarıyla 36 aya kadar vade seçeneklerinin yer aldığı Denizbank Fırsat Dolu Emekli Kredisi ayrıcalıklı oranlarla sunulmaya devam ediyor. 10.000 TL’ye varan kredi tutarı için yapılan örnek hesaplamada yüzde 1,88 faiz oranları ve 12 ay vadede aylık 966.04 TL taksit seçeneği sunuluyor.

KAYNAK: UŞAK HABER