Kredilerde yeni dönem başladı! Kefil şartı yok, erteleme imkanı var! Bankalardan yeni duyuru yapıldı!

Kredilerde yeni dönem başladı! Kefil şartı yok, erteleme imkanı var! Bankalardan yeni duyuru yapıldı!
GİRİŞ

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) ihtiyaç kredisi limitlerini güncelledi. Bayram öncesi bankalar ise yeni kredi paketlerini duyurdu. İhtiyaç kredisinde yeni dönem…

Kredilerde yeni dönem başladı! Kefil şartı yok, erteleme imkanı var! Bankalardan yeni duyuru yapıldı! - Vatandaşları artan bireysel ihtiyaçlarına yönelik bankaların kredi kampanyaları duyurulmaya devam ediyor. Kısa süre önce Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından ihtiyaç kredisi üst limitlerini 70.000 TL’ye çıkarılmasının ardından 50 bin TL ve 70 bin TL arasında ihtiyaç kredileri tercih edilemeye başladı.

Ramazan Bayramı’na az bir süre kala ihtiyaçları da artan vatandaşlar özellikle 3 aya kadar erteleme seçeneklerine de sahip ihtiyaç kredisi çözümlerini tercih etmeye başladılar. Yeni düzenleme ile kefilsiz ve ertelemeli kredi kampanyaları ise bankalardan peş peşe duyurulmaya başladı.

2023/02/27/para-50-tl.jpg

BANKALARDAN YENİ İHTİYAÇ KREDİLERİ DUYURULDU!

Bankaların ihtiyaç kredilerine yönelik BDDK tarafından yeni limitlerin belirlenmesiyle yeni kredi paketleri de duyuruldu. BDDK ihtiyaç kredilerinde üst limiti 70.000 TL olarak duyurmuştu. Konuya ilişkin Dünya Gazete’sinde yer alan habere göre, Garanti BBVA tarafından Ramazan Bayramı’na özel kredi kampanyası duyuruldu. Bu kapsamda 36 ay vadeli, düşük faizli ve 50 bin TL’ye kadar bayram kredisi sunulacak.

Türkiye İş Bankası ise 70.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini 36 ay vade ve düşük taksit oranları ile sunmaya hazırlanıyor. Anında Bayram Kredisi kampanyası ile bayramda vatandaşların ihtiyaç duyacakları nakit ihtiyacına çözüm üretilmesi hedefleniyor.

2023/02/27/para-6.jpg

3 AY ERTELEME SEÇENEKLERİ SUNULACAK!

İhtiyaç kredilerinde ayrıca Akbank tarafından 3 aya kadar erteleme seçenekleri duyuruldu. Belgesiz ve imzasız olarak direkt kredi kullanmak isteyenler için özel 3 aya kadar etelemeli ihtiyaç kredisi fırsatları sunulmaya devam ediyor. Bayram öncesi kredi başvurusu yaparak kolayca vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanacak.

2023/02/27/para.jpg

KEFİL ŞARTI ARANMAYACAK!

Bankacılık sektöründe öne çıkan bankalardan biri olan QNB Finansbank ise kefilsiz ve belgesiz olarak ilk müşterilerine özel 50.000 TL bayram kredisi sunacak. QNB Finansbank bayram kredisi kapsamında kefilsiz, mobilden hızlı başvuru ve düşük faizli olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlara kredi kullandırmaya hazırlanıyor

KAYNAK: UŞAK HABER