Nakit arayanlara müjde! Online başvuru yapana CEPTETEB’den anında 30 bin TL ödeme

Nakit arayanlara müjde! Online başvuru yapana CEPTETEB’den anında 30 bin TL ödeme
KAYNAK:Uşak Haber

En hızlı ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere CEPTETEB’ten müjdeli haber geldi. CEPTETEB internet üzerinden başvuru yapanlara anında 36 ay vadeli 30 bin TL nakit ödemesi yapıyor…

Nakit arayanlara müjde! Online başvuru yapana CEPTETEB’den anında 30 bin TL ödeme - Mart ayında ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler, bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırıyor. Düşük faizli ve esnek ödeme seçenekleri olan kredi fırsatlarını araştıranlar CEPTETEB’i tercih ediyor. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) dijital bankacılık çözümü olarak hizmet veren CEPTETEB yeni kredi kampanyasını duyurdu.

CEPTETEB kurumsal internet sitesinde açıklanan kampanyaya göre acil nakit arayanlara 30 bin TL nakit desteği sunulacak. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak veya borçlarını zamanında ödemek isteyenler için CEPTETEB ihtiyaç kredisi detayları açıklandı. Şubesiz bankacılık hizmeti veren CEPTETEB online başvuru yapanlara en hızlı şekilde 30 bin TL kredi verecek.

2023/02/25/vergi-hesap-1.jpg

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Acil nakit arayanların bankalarda en çok dikkat ettiği konu muhakkak kredi faiz oranları oluyor. Düşük faizler, uzun vade ve esnek ödeme seçenekleri sayesinde kredi borcunu bütçeye uygun bir şekilde ödemek mümkün hale geliyor. Bu avantajı kullanmak isteyenler için CEPTETEB düşük faizli kredi kampanyasını duyurdu. Buna göre CEPTETEB’in ihtiyaç kredisinde uygulanan faiz oranı 30 bin TL ve 36 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 2.05 olarak açıklandı.

CEPTETEB’in kurumsal web sitesindeki açıklamaya göre ihtiyaç kredisi faiz oranı kredi limitine, vade sayısına ve müşterinin kredi notuna göre farklılık gösterebiliyor. Ayrıca kredi ödeme performansı da faiz oranı üzerinde etkili oluyor. Bütçesine en uygun koşullarda kredi arayanlara CEPTETEB’ten 30 bin TL müjdesi geldi.

2023/03/01/vergi-hesap-3.jpg

CEPTETEB 30.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan CEPTETEB ihtiyaç kredisinde düşük faiz oranları uygulamaya devam ediyor. CEPTETEB’ten 30 bin TL krediyi 36 ay vadeyle çekenler yüzde 2.05 faiz oranı avantajından yararlanabilecek. Bu şartlar altında çekilen kredinin aylık taksit ödemesi 1.285 TL oluyor. CEPTETEB 36 ay vadenin sonunda 46 bin 292 TL toplam geri ödeme almış oluyor.