Nakit ihtiyacı olanlara faizsiz 10.000 TL ödemeler Denizbak'tan yapılacak! 31 Mart'ta sona erecek! Başvurular devam ediyor!

Nakit ihtiyacı olanlara faizsiz 10.000 TL ödemeler Denizbak'tan yapılacak! 31 Mart'ta sona erecek! Başvurular devam ediyor!
GİRİŞ

Vatandaşların artan nakit sıkıntılarına yeni çözüm önerileri sunulmaya başladı. Denizbank üzerinden 10.000 TL’ye kadar nakit ödemesi yapılacak. Üstelik faizsiz olarak uygun vadelerde geri ödenebilecek. İşte detaylar…

Nakit ihtiyacı olanlara faizsiz 10.000 TL ödemeler Denizbak'tan yapılacak! 31 Mart'ta sona erecek! Başvurular devam ediyor! - Türkiye’de vatandaşların artan enflasyon ve hayat pahalılığı sonrasında karşılaştıkları nakit sorunlarına çözümler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Denizbank üzerinden 10.000 TL’ye kadar nakit desteği verilecek.

10.000 TL’ye kadar nakit ödemeler faizsiz olarak yapılacak. Gelir durumuna göre vatandaşların uygun geri ödeme seçeneklerinden yararlanmaları sağlanacak. Mart ayı sonuna kadar geçerli kampanya ile nakit ihtiyacı olanların rahatça 10 bin TL’ye kadar nakit sıkıntısı karşılanabilecek. Üstelik dijital kanallardan hızlı başvuru adımları da kullanılabilecek.

10.000 TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS DUYURULDU!

Denizbank’ın 10.000 TL’ye varan faizsiz taksili nakit avans kampanyası sayesinde nakit ihtiyacı olan pek çok vatandaşın bu ihtiyacının karşılanması hedefleniyor. 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile vatandaşlar acil nakit sorunlarını giderebilecek.

Kampanyadan, ‘’DenizBank.com’’, MobilDeniz, internet bankacılığı, Denizkartım, ATM ve SMS aracılığıyla yararlanma imkanı sunulacak. Her müşterini bir defa yararlanabildiği kampanya kapsamında 250 TL ile 10.000 TL arsında faizsiz taksitli nakit avans ödemeleri yapılacak.

6 AY VADELİ VE FAİZSİZ OLARAK VERİLECEK!

6 ay vade seçenekleriyle 250 TL’den 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Denizbak bireysel kredi kartına tanımlanacak nakit avans fırsatı kapsamında herhangi bir faiz olmadan da geri ödemeler uygun vadeler ile ödenebilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

10.000 TL’ye kadar faizsiz ve 6 aya kadar taksit seçeneklerine sahip Denizbank faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile vatandaşların nakit sorunlarına çözüm sağlanıyor. Kampanyadan yararlanmak için başvuru yapıldığı tarihte, mevcutta açık statülü DenizBank bireysel kredi kartından herhangi birine sahip olunmaması gerekmektedir. Kampanya döneminde kartını kapatıp, yeni kart alınması durumunda kampanyaya dahil olunamaz. Toplamda 10.000 TL’ye kadar 6 ay vade ile faizsiz taksitli nakit avans kullanılabilmektedir. Dijital kanallar üzerinden başvurular yapılabiliyor.

KAYNAK: UŞAK HABER