Ramazan bitmeden market, kasap ve manav alışverişinizi yapın! Kamu bankası bu kişilere 300 TL gönderecek!

Ramazan bitmeden market, kasap ve manav alışverişinizi yapın! Kamu bankası bu kişilere 300 TL gönderecek!
GİRİŞ

Ramazan alışverişleri için önde gelen kamu bankası Ziraat bu kişilerin hesaplarında 300 TL gönderecek. Detaylar belli oldu. Manav, market, kasap… Tüm alışverişlerde geçerli!

Ramazan bitmeden market, kasap ve manav alışverişinizi yapın! Kamu bankası bu kişilere 300 TL gönderecek! - Türkiye’de artan hayat pahalılığı sonrasında devlet desteklerinin yanı sıra banka kampanyaları da vatandaşların bütçesine katkı sağlıyor. Önde gelen kamu bankası Ziraat Bankası ise market, manav, kasap, bakkal ve şarküteri alışverişlerinde Ramazan’a özel 300 TL fırsatını duyurdu.

Ramazan ayı bitmeden ilgili sektörlerde yapılacak alışverişler için söz konusu kişilerin hesaplarına 300 TL’ye kadar Bankkart Lira gönderilecek. Bu sayede vatandaşların pek çok gıda alışverişlerini daha avantajlı hale getirmeleri sağlanacak.

RAMAZAN ALIŞVERİŞLERİNDE 300 TL FIRSATI!

Ziraat Bankası tarafından duyurulan Ramazan Alışverişlerinize Toplamda 300 TL Bankkart Lira! kampanyası kapsamında detaylar belli oldu. 17 Mart – 30 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında manav, şarküteri, market, bakkal ve kasap alışverişlerinde, Bankkart ile anlaşmalı üye iş yerlerinden tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri her alışverişe 30 TL, toplamda ise 300 TL Bankkart Lira kazanma şansı sunulacak.

30 Nisan’a kadar geçerli olan kampanya sayesinde hem Ramazan’da yapılacak alışverişlerde hem de Ramazan Bayramı için yapacağınız alışverişler için 300 TL’ye kadar Bankkart Lira desteğinden yararlanılabilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI VE DETAYLARI NELER?

Ziraat Bankası 300 TL Bankkart Lira kampanyası kapsamında sadece Bankkart üye iş yerleri olan kasap, manav, bakkal, market ve şarküterilerden yapılacak alışverişler geçerlidir. Kampanyaya katılmak için 30 Nisan’a kadar Bankkart Mobil veya ‘’bankkart.com.tr’’ adresinden katılım sağlanabilmektedir. Ayrıca SMS ile kampanyaya katılmak isteyenler RAMAZAN yazarak 4757’ye SMS göndererek kampanyadan yararlanabilmektedir.

KAYNAK: UŞAK HABER