Ramazan indirimleri devam ediyor! Migros'ta bu hafta tavuk, şarküteri, ayçiçek yağı ve daha fazlası indirimde!

Ramazan indirimleri devam ediyor! Migros'ta bu hafta tavuk, şarküteri, ayçiçek yağı ve daha fazlası indirimde!
GİRİŞ

Migros’un Ramazan ayında özel indirimleri devam ediyor. Ramazan kumanyasından ayçiçek yağına, şarküteri ve et ürünlerinden tavuğa kadar hepsinde indirim devam ediyor.

Vatandaşların uygun fiyatlı alışverişler yapmaları için Migros’ta her hafta avantajlı indirimli ürünler duyuruluyor. Migroskop indirimlerinden yararlanarak vatandaşların temel mutfak ürünlerinden ev eşyalarına ve teknolojiye kadar pek çok farklı kategoride uygun fiyatlı alışveriş yapmaları sağlanacak.

5 Nisan’da bitecek Migros aktüel ürünleri arasında Ramazan’da en çok ihtiyaç duyulacak birçok temel gıda ürününe de yer veriliyor. Sofralarınızda mutlaka yer vermeniz gereken ürünler de Migros indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

MİGROS AKTÜEL ÜRÜN FIRSATLARI DEVAM EDİYOR!

Migros’da 16 Mart’ta başlayan dev indirimlerin bitmesine sadece bir hafta kaldı. Bir hafta sonra sona erecek Migros indirimleri arasında Ramazan kumanyasından kahvaltılıklara, atıştırmalıklardan et, tavuk ve şarküteri ürünlerine adar birçok üründe uygun fiyatlar uygulanacak.

Migros’ta bu hafta Orvital Organik Poşetli Donuk Bütün Piliç 114,90 TL’ye iyi fiyat avantajları ile satışa çıkıyor. Ayrıca Bahçıvan Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri 400 g fiyatı 77,90 TL ile 5 Nisan’a kadar tüm Migros mağazalarında satışa sunulacak. Doğruluk Ezine Koyun Peyniri/Truva Keçi Peyniri 600 gr fiyatı ise sadece 139,90 TL’ye satışta olacak.

MİGROS’TA İYİ FİYAT FIRSATLARI DEVAM EDİYOR!

Migros’da 16 Mart – 5 Nisan 2023 tarihleri arasında devam eden indirimler dikkat çekiyor. İndirimlerin bitmesine bir haftadan daha az bir süre kala cazip indirim fırsatları sunuluyor. Aktüel ürünler arasında ‘’iyi fiyat’’ etiketi ile sunulan indirimleri ürünler sayesinde vatandaşlar rahatça market sepetlerini Ramazan ayında da doldurabilecek. Ayrıca Ramazan kolilerinde de en uygun fiyatlar bu haftada da uygulanmaya devam ediyor.

Migros’ta iyi fiyat etiketine sahip indirimleri ürünlerden bazıları ise şöyle:

  • Namet Çemeni Sıyrılmış Pastırma 130 g – 129,90 TL
  • Antrikot Pastırma – 559,00 TL
  • Sek Çiftlik Kaymaksız Yoğurt 1.200 g – 42,90 TL
  • Bahçıvan Tam Yağlı Taze Kaşar Peyniri 400 g – 77,90 TL
  • Komili Ayçiçek Yağı 5 L Pet – 139,90 TL

KAYNAK: UŞAK HABER