Sadece 3 gün kaldı! Market alışverişlerinde bayram öncesi 500 TL destek duyuruldu! Mobilden başvurmak yetiyor!

Sadece 3 gün kaldı! Market alışverişlerinde bayram öncesi 500 TL destek duyuruldu! Mobilden başvurmak yetiyor!
GİRİŞ

Market alışverişlerinde bayram öncesi büyük destek duyuruldu. Bu kişilere 500 TL’ye kadar indirim uygulanacak. Detaylar belli oldu. 13 Nisan’da sona eriyor!

Sadece 3 gün kaldı! Market alışverişlerinde bayram öncesi 500 TL destek duyuruldu! Mobilden başvurmak yetiyor! - Marketlerde her geçen gün artan fiyatlar ve vatandaşın cebine olumsuz yansıyan hayat pahalılığı sonrasında birçok yeni destek ve kampanya duyurusu yapılmaya devam ediyor. Migros ve Akbank tarafından yapılan anlaşma sonrasında kampanya kapsamında yer alan vatandaşların 500 TL’ye kadar indirim elde etmeleri sağlanacak.

Migros Sanal Market harcamalarına özel geçerli olacak 500 TL indirimden faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden başvuru adımlarının tamamlanması gerekiyor. Ayrıca kampanya tarihleri içinde belirli şartların sağlanması gerekecektir.

MİGROS SANAL MARKET’TE 500 TL İNDİRİMLER BAŞLADI!

Akbank’ın Migros Sanal Market kampanyası kapsamında vatandaşların çok daha avantajlı şekilde market alışverişlerini yapmaları sağlanacak. 1.500 TL Migros Sanal Market harcamalarına 500 TL indirim verilecek. 1007MIGROS3 davet kodu ile mobil üzerinden Akbanklı olanlar, 1.500 TL harcamaları için 500 TL indirim alabilecekler.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

13 Mart – 13 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli 500 TL Migros indirim kampanyasından yararlanmak için ‘’1007MIGROS3’’ davet kodunu kullanarak Akbank Mobil üzerinden ilk defa Akbanklı olmak gerekiyor. 1.500 TL Migros Sanal Market harcamasına 500 TL değerinde ve sadece sanal marketlerde geçerli indirim kodu hesaplara tanımlanıyor.

Kampanyadan ilk defa Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar yararlanabilmektedir. Kazanılan indirim kodunun kullanım süresi ise 30 Nisan 2023 tarihinde sona ermektedir. Migros Sanal Market üzerinde kampanyaya katılanların yapacakları belirli miktardaki harcamalarına özel 500 TL’ye varan indirim seçeneği yer almaktadır. 13 Nisan’da sona erecek kampanyadan başvuru yapan herkes yararlanabilmektedir.

KAYNAK: UŞAK HABER