Seat 2023 mart fiyat listesi! Bu modelde kampanyalı fiyat 539 bin lira oldu

Seat 2023 mart fiyat listesi! Bu modelde kampanyalı fiyat 539 bin lira oldu
KAYNAK:Uşak Haber

Türkiye’de en sevilen otomobil markalarından Seat 2023 mart ayına özel kampanyalı fiyat listesini duyurdu. Sıfır kilometre araç almak isteyenler için fiyatlar 539 bin liradan başlıyor…

Seat 2023 mart fiyat listesi! Bu modelde kampanyalı fiyat 539 bin lira oldu - Türkiye’de sıfır kilometre otomobil fiyatlarının hızla yükselmesiyle birlikte markalar çeşitli kampanyalar yapmaya başladı. Mart ayında kampanyalı fiyat listesini duyuran otomotiv markalarından biri de Seat oldu. İspanya merkezli otomotiv devi Seat, ülkemizde satışa sunduğu modellerdeki fiyat listesini güncelledi.

Yepyeni bir Seat sahibi olmak isteyenler güncel fiyatları merak ediyor. Sıfır kilometre araç almak isteyenlere Seat’tan müjdeli haber geldi. Türkiye’de B sınıfı hatchback segmentinde en çok tercih edilen modellerden biri olan Seat İbiza için kampanyalı satış fiyatı açıklandı. Seat resmi internet sitesinden duyurulan fiyat listesini görenler şaşkınlık yaşadı.

seat-2.jpg

SEAT İBİZA 2023 MART FİYAT LİSTESİ

Seat’ın kendi sınıfında en çok satan otomobillerinden İbiza 2023 Mart ayı fiyat listesi güncellendi. Buna göre Seat’ın İbiza modelinde 1.0 Evo 80 HP motor seçeneğinde ve Style donanımıyla gelen İbiza için tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 539 bin lira oldu. Bu fiyata Seat’tan sıfır kilometre araç satın almak isteyenler Seat yetkili bayilerine koştu.

Seat’ın mart ayında 539 bin liraya satışa sunduğu İbiza modeli 1.0 Evo 80 HP benzinli manuel vites modeli büyük ilgi görüyor. Aynı donanımda otomatik vites İbiza satın almak isteyenler için güncellenen fiyatlar açıklandı. Buna göre 1.0 EcoTSI 110 HP DSG turbo benzinli otomatik vitesli İbiza modelinin tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 689 bin lira oldu.

seat-1.jpg

2023 MODEL SEAT İBİZA KAMPANYASI

Seat’ın B segment hatchback sınıfında en çok ilgi gören modellerinden İbiza için 2023 mart ayı fiyat listesi güncellendi. Seat’ın kampanyalı fiyatlarını duyurduğu İbiza modelleri arasında yüksek donanım paketi FR da yer aldı. Seat İbiza FR 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG modelinin tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 799 bin lira olarak listelendi. Seat 2023 mart ayı kampanyası tüm yetkili bayilerde devam ediyor.

seat.png