Sıfır km araba alacaklar bu fiyat kaçmaz! Renault 450 bin TL’ye 2023 model araç satıyor

Sıfır km araba alacaklar bu fiyat kaçmaz! Renault 450 bin TL’ye 2023 model araç satıyor
GİRİŞ

Mart ayında sıfır kilometre otomobil almak isteyenler için büyük fırsat duyuruldu. Renault sadece 450 bin liraya sıfır araç satışına başladı. Binek otomobillerde cazip kampanya başladı…

Sıfır km araba alacaklar bu fiyat kaçmaz! Renault 450 bin TL’ye 2023 model araç satıyor - Türkiye otomotiv sektöründe en çok tercih edilen markalardan Renault, mart ayına hızlı girdi. Yeni yılda yepyeni bir otomobile binmek isteyenler Renault markalı araçlara büyük ilgi gösteriyor. Piyasada ucuz ve sıfır km araba arayanların tercihi Renault oldu. Fransız otomotiv devi, ülkemizde üretimi yapılan bir modelde çok uygun satış fiyatı açıkladı

Türkiye’deki yüksek enflasyon ortamı özellikle taşıt fiyatlarına ciddi oranda yansıdı. Otomobil fiyatları her ay güncellenirken araç satın almak isteyenler zamlar karşısında şaşkına dönüyor. Yüksek maliyetlerle sıfır kilometre satın almak yerine ucuz ancak yepyeni bir araç almak isteyenler Renault modellerini tercih ediyor. Renault, mart ayına özel 450 bin liraya sıfır km araç satmaya başladı.

taliant-2.jpg

RENAULT TALİANT KAMPANYASI BAŞLADI

Türkiye otomobil piyasasında uzun yıllardır önemli bir yere sahip olan Renault, sıfır km araba arayanları sevindiren duyuruyu yaptı. Renault Taliant modelinde geçerli mart ayına özel kampanya büyük ilgi görüyor. Renault resmi internet sitesinde yer alan kampanyalı satış duyurusuna göre 2023 model Taliant fiyatları belli oldu.

Renault Taliant sedan modelinde üç farklı donanım seviyesi bulunuyor. En alt seviye donanımdaki Renault Taliant için istenen fiyat 453 bin 900 TL oldu. Bu fiyata sıfır km araba satın alma imkanı sunan Renault otomotiv piyasasında tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Mart ayı sonuna kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak için Türkiye’nin dört bir yanındaki Renault yetkili satıcılarına gitmek yeterli oluyor.

taliant-4.jpg

RENAULT TALİANT 2023 MART FİYAT LİSTESİ

Türkiye’de 3 farklı donanım seçeneği ile satışa sunulan Renault Taliant fiyatları belli oldu. B sınıfı sedan segmentindeki binek otomobil büyük ilgi görüyor. 2023 Mart fiyat listesine göre Renault Taliant fiyatları:

  • Renault Taliant Joy 1.0 Sce 65 bg: 453.900 TL
  • Renault Taliant Joy 1.0 Turbo X-tronic 90 bg: 565.000 TL
  • Renault Taliant Touch 1.0 Turbo X-tronic 90 bg: 639.900 TL

KAYNAK: UŞAK HABER