Tam 10 bin lira kredi faizsiz olarak kullandırılacak! Bugün son gün! Nakde sıkışanlar acele etsin!

Tam 10 bin lira kredi faizsiz olarak kullandırılacak! Bugün son gün! Nakde sıkışanlar acele etsin!
GİRİŞ

10.000 TL’ye kadar faizsiz kredide bugün son başvuru tarihi! 12 Mayıs Cuma günü sona erecek kampanya le 10 bin TL faizsiz kredi ve 10 bin TL nakit avans olmak üzere 20 bin lira ödenecek!

Tam 10 bin lira kredi faizsiz olarak kullandırılacak! Bugün son gün! Nakde sıkışanlar acele etsin! - Toplamda 20.000 TL’ye kadar nakit dağıtan Garanti BBVA, vatandaşların 10.000 TL’ye kadar olan kısmını faizsiz ihtiyaç kredisi olarak kullanmasına olanak tanıyor. Son dönemde vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik bankalardan cazip kredi teklifleri de duyurulmaya başlamıştı.

Seçimlere sadece günler kala devam eden kampanyalara başvurarak son fırsatlardan yararlanmak isteyenlere faizsiz nakit destek ödemleri yapılıyor. 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisini uygun vadelerle ve yüzde 0 faiz oranları ile kullanmak için bugün son gün!

12 MAYIS CUMA SON BAŞVURU TARİHİ!

Garanti BBVA’nın faizsiz nakit desteği devam ediyor. 20.000 TL’ye kadar nakit faizsiz kredi ve taksitli nakit avans kampanyası kapsamında esnek geri ödeme seçenekleri sunuluyor. 10.000 TL’si faizsiz ihtiyaç kredisi olarak kullandırılacak kampanya 13 Nisan – 12 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olacak.

Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve faizsiz krediye başvuru yapabilmektedir. 10

12 AY VADELİ VE FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

12 aya kadar vade seçeneklerine de sahip Garanti BBVA faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasında 1.000 TL ile 10.000 TL arasında kredi kullanılacak. Kampanyaya başvuru yapmak için Garanti BBVA Mobil veya diğer kanallar üzerinden işlem yapılması gerekmektedir. 10 bin TL nakit faizsiz ihtiyaç kredisinin yanı sıra kampanya kapsamında 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans fırsatı da sunulacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

12 Mayıs Cuma günü itibariyle sona erecek kampanyadan yararlanmak için Garanti BBVA Mobil veya internet şubesinden ‘’Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi’’ adımları takip edilerek işlem yapılabilmektedir. Faizsiz ihtiyaç kredisinin yanı sıra taksitli nakit avans da veriliyor. Taksitli nakit avans kullanacakların kredi kartı başvurusu yapmaları gerekiyor.

KAYNAK: UŞAK HABER