Toplu para ihtiyacı olanlara büyük destek! Aylık 2.155 TL taksitle ertelemeli 50 bin lira kredi duyuruldu!

Toplu para ihtiyacı olanlara büyük destek! Aylık 2.155 TL taksitle ertelemeli 50 bin lira kredi duyuruldu!
GİRİŞ

Nakit sıkıntısı çeken vatandaşlara toplu para ödemeleri başladı. Akbank bu kişilere 3 ay ertelemeli 50 bin TL krediyi uygun ödeme koşullarıyla veriyor. İşte en uygun ihtiyaç kredisi…

Toplu para ihtiyacı olanlara büyük destek! Aylık 2.155 TL taksitle ertelemeli 50 bin lira kredi duyuruldu! - Vatandaşların her geçen gün artan nakit ihtiyaçlarına yönelik avantajlı oranlara sahip kredi fırsatları duyurulmaya başladı. Bir yandan devlet destekleri devam ederken, diğer yandan bankalardan da acil ve toplu para ihtiyacı olanlara çeşitli kredi paketleri duyurulmaya devam ediyor.

İhtiyaç kredilerinde cazip faiz oranları ve uygun geri ödeme koşullarına sahip Akbank ihtiyaç kredisinde 3 aya kadar erteleme seçenekleri de sunuluyor. Aylık düşük taksit ödeyerek avantajlı ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanma imkanı sunulmaya devam ediyor.

2023/02/21/para-2.jpg

ÖDEMELER 3 AY SONRA BAŞLAYCAK!

Bireysel tüm ihtiyaçları için vatandaşların Akbank kredisinden avantajlı oranlarla yararlanması sağlanıyor. İhtiyaç kredisine hemen başvuru yapanlar ödemelerine 3 ay sonra başlayabilecekler. Akbank Mobil üzerinden de hızlı başvuru seçenekleri sunuluyor. 36 aya kadar vade seçeneklerinin de yer aldığı kredi de uygun geri ödeme planları hazırlanabiliyor.

2023/02/27/para-12.jpg

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİNDE AVANTAJLI FAİZ ORANLARI

Avantajlı faiz oranlarından yararlanarak Akbank’ın 3 ay ertelemeli kredisiyle vatandaşların birçok ihtiyacını karşılaması sağlanıyor. 50.000 TL kredi için 36 ay vadede aylık yüzde 2,08 faiz oranları hesaplanmıştır. Faiz oranları vade süresi, kredi miktarı ve kredi kullanacak müşterilerin kredi skoru ve borç ödeme performanslarına göre de değişebilir.

2023/02/21/para.jpg

AYLIK 2 BİN 155 TL TAKSİTLİ 50 BİN LİRA KREDİ FIRSATI!

Akbank’ın avantajlı ihtiyaç kredisinde cazip faiz oranları uygulanmaya devam ediyor. Bu kapsamda 50.000 TL kredi için yapılan örnek hesaplamada 36 ay vade ve yüzde 2,08 faiz oranlarına göre aylık taksit oranı 2.155 TL olarak hesaplanıyor. Krediye hemen başvuru yapanların 3 aya kadar erteleme olanaklarından da yararlanarak rahat bir ödeme planından yararlanmaları sağlanacak. Dijital kanallar üzerinden de başvuru yapılabilen kredinin vatandaşların son dönemde artan pek çok ihtiyacına yanıt vermesi bekleniyor. Bu kapsamda avantajlı oranlar uygulanacak.

KAYNAK: UŞAK HABER