Türkiye'de satışa çıkacak en uygun fiyatlı otomobil! Jiayuan Komi fiyatı ve özellikleri

Türkiye'de satışa çıkacak en uygun fiyatlı otomobil! Jiayuan Komi fiyatı ve özellikleri
GİRİŞ

Türkiye’de artan otomobil fiyatları sonrasında özellikle Çinli markaların küçük elektrikli otomobilleri piyasada öne çıktı. Jiayuan Komi ise bunlardan biri. İşte en uygun fiyatlı Çinli otomobil…

Türkiye'de satışa çıkacak en uygun fiyatlı otomobil! Jiayuan Komi fiyatı ve özellikleri - 2023 yılı içinde ilk teslimatları yapılması hedeflenen Jiayuan Komi, şehir içinde son derece ekonomik bir ulaşım imkanı sunuyor. Çinli otomobil üreticilerinin son yıllarda Türkiye başta olmak üzere Avrupa pazarlarına odaklanması ise dikkat çekiyor.

Chery ve BYD gibi markaların son dönemde Türkiye pazarında öne çıkmasının ardından bir firma daha pazarda ağırlığını hissettirmeye hazırlanıyor. Jiayuan markasının A segmentinde yer alan Komi modelinin ise Türkiye’de büyük beğeni toplaması bekleniyor.

jiayuan-2.jpg

ÖN SİPARİŞ SÜRECİ BAŞLADI!

A segmentinde konumlanan Jiayuan Komi modeli Türkiye’de de tercih edilebilecek. İkinci el araç alımında öne çıkan markalardan olan WOWWO’nun distribütörlüğü üzerinden sunulacak Jiayuan Komi için ön sipariş süreci ise resmen başladı. Aracın fiyatı kadar teknik özellikleri de dikkat çekti.

O OTOMOBİL 495.000 TL FİYATLA GELİYOR!

Jiayuan Komi modelinin satış süreci devam ediyor. 495.000 TL’lik fiyatı ile ön siparişleri alınan Jiayuan Komi için 20.000 TL ön ödeme yapılarak sipariş verilebilir. Ön sipariş adımlarının sonrasında ise 15 Temmuz 2023 tarihinde ilk teslimattan 2 ay öncesinde %30’luk kısmının ödenmesi gerekecek. Kalan ödeme miktarı ise aracın tesliminde yapılacak.

jiayuan-3.jpg

JİAYUAN KOMİ ÖZELLİKLERİ NELER?

Tasarım ödülüne sahip Jiayuan Komi, 2.998 milimetre uzunluk ve 1.522 milimetre genişlik ile 1.555 milimetre yükseklik ile oldukça küçük yapısıyla dikkat çekiyor. Kompakt elektrikli bir model olan Jiayuan Komi, 150 lt bagaj hacmine sahip araç, 400 litreye kadar yükseltilebiliyor. Hız sabitleme, ASR, hava yastığı, ABS ve daha pek çok dikkat çeken özelliği de bulunuyor. 35 kW (45 beygir) güç sunan araç 110 Nm tor üretebiliyor.

KAYNAK: UŞAK HABER