Uşak Eşme'de un fabrikası icradan satılık! Üretime hazır icradan fabrika satışı

Uşak Eşme'de un fabrikası icradan satılık! Üretime hazır icradan fabrika satışı
GİRİŞ

Uşak Eşme’de icradan satışa çıkan un fabrikası ile yatırım fırsatları ortaya çıktı. Yatırım yapmak isteyenler için Eşme’de her şeyi hazır un fabrikası satışta. İşte detaylar…

Uşak Eşme'de un fabrikası icradan satılık! Üretime hazır icradan fabrika satışı… - Uşak Eşme İcra Dairesi tarafından un fabrikası icradan satışa çıkarılıyor. Uşak ve çevresinde etkili bir yatırım fırsatı arayanlar için cazip teklif sunan ilana göre, bir borçtan dolayı satış gerçekleştirilecek.

Eşme İcra Dairesi tarafından satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti ve bulunduğu ile muhammen bedeli ve önemli vasıfları ise satışa ilişkin yayımlanan ilanın detaylarında aktarılmıştır. Un fabrikasını icradan satın almak isteyenler için avantajlı seçenekler sunulacak.

UŞAK’TA İCRADAN SATILIK UN FABRİKASI!

Uşak’ın Eşme ilesi İstasyon Mahallesi’nde yer alan un fabrikası Uşak Eşme İcra Dairesi tarafından satışa sunuluyor. Fabrika içinde birçok makine ve diğer unsurlar da dikkat çekiyor. İcradan satılık un fabrikasının detaylara ise yayımlanan ilanda yer verilmiştir.

Satışa konu taşımaz üzerinde ayrıca bir kişiye ait lehtar olduğu, 93,91 m2’lik kısmı üzerinde 3 nolu parsel lehine geçit hakkı bulunmaktadır. Taşınmaza ilişin tapu kaydında yazlı olduğu gibi farklı şerhler de düşülmüştür. İcradan satışa sunulan un fabrikasının bedeli ve diğer detayları da ilgili ilanda yer almıştır.

UŞAK EŞME UN FABRİKASI SATIŞ BİLGİLERİ

Eşme İcra Dairesi tarafından satışa sunulan un fabrikası için 1.258.182 TL muhammen bedeli belirlenmiştir. Artırma bilgileri kapsamında ise başlangıç tarihi 01 Haziran 2023 saat 10.30 olarak belirlenmiştir. 1. artırma bitiş tarihi 08 Haziran 2023 saat 10.30, başlangıç tarihi 06 Temmuz 2023 saat 10.30 olarak belirlenmiştir.

KAYNAK: UŞAK HABER