Uşak'ın Ulubey ilçesinde 57 bin metrekare tarla icradan satılacak!

Uşak'ın Ulubey ilçesinde 57 bin metrekare tarla icradan satılacak!
GİRİŞ

Uşak İcra Dairesi tarafından uygun fiyatlarla taşınmaz satış ilanları duyuruldu. 57.923 metrekarelik tarla icradan satışa çıkıyor. Çoklu satış yapılacak. Fiyatlar dikkat çekti!

Uşak'ın Ulubey ilçesinde 57 bin metrekare tarla icradan sadece bu fiyatlara satılacak! - Uşak Ulubey’de icradan satılık taşınmaz ilanları duyuruldu. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu ter ve muhammen kıymeti ile diğer önemli vasıflarına Uşak İcra Dairesi tarafından yayımlanan ilanda yer verildi.

Toplamda 8 taşınmaz için farklı değer ve şartlar belirlendi. Her bir ilan için belirlene değer ise taşınmaz özelliklerine göre değişiyor. Uşak Ulubey ilçesinde yer alan taşınmazların değerine göre teklif verilerek tarlaları satın almak isteyenler işlem gerçekleştirebilecek. Uşak İcra Dairesi tarafından yayımlanan ilanda tüm detaylar belirlendi.

57 BİN METREKARE TARLA BU FİYATA SATIŞTA!

Uşak’ın Ulubey ilçesinde Karacaahmet Mahalle/Köy, Süpürgeli Mevkii’nde yer alan taşınmazın icradan satılık ilanı yayımlandı. 184 ada, 2 parsel kain taşınmaz dosya içinde bulunan bilirkişi raporuna göre tarla vasfında olan taşınmaz, toprak yoldan gerçekleşmektedir. Yola cepheli taşınmazın görünür toprak özelliklerine göre %8 – 16 eğimi olduğu belirtilmiştir.

57.923,98 m2 yüzölçümüne sahip taşınmaz, 461.654,98 TL değer ile satışa çıkacak. Sulama kaynağı olmayan tarlanın bir kısmında halihazırda hububat üretimi yapılmaktadır. Artırma bilgilerine göre 26 Nisan 2023 başlangıç tarihi ve 30 Nisan 2023 ise 2. artırma bitiş tarihi olarak belirlenmiştir.

UŞAK’TA İCRALIK TARLA İLANLARI YAYIMLANDI!

Uşak İcra Dairesi tarafından icradan satılık tarla ilanı duyuruldu. Çoklu satış yapılacak ilan kapsamında Uşak ili Ulubey ilçesi Karacaahmet Mahallesinde farklı mevkilerde birçok tarla yer alıyor. Bu kapsamda hazırlanan rapora göre taşınmazların metrekaresi ve diğer özelliklerine göre fiyatları da değişmektedir.

Uşak Ulubey ilçesi Karacaahmet Mahallesi Süpürgeli, Çanacık, Akkaya, İsmailağaoğluyeri, Başçavuş ve Kocain mevkiinde yer alan tarlaların fiyatları ise dikkat çekiyor. Artırma teklifleri ile belirlenen tarihler içinde tarla satın almak isteyen vatandaşların tekliflerini vermeleri gerekmektedir. Uşak İcra Dairesi tarafından yayımlanan ilan kapsamında 57.923 metrekare tarla, 26 Nisan 2023’te birinci satış gününden itibaren 461.654 TL muhammen bedeli ile satışa sunulacak.

KAYNAK: UŞAK HABER