Volkswagen'in bu SUV modeli sadece Duster fiyatına satılacak! Volkswagen'dan Dacia'ı sollayan hamle!

Volkswagen'in bu SUV modeli sadece Duster fiyatına satılacak! Volkswagen'dan Dacia'ı sollayan hamle!
GİRİŞ

Volkswagen’den rakiplerini sollayacak yeni bir hamle daha geldi. Uygun fiyatlı SUV modeli olan Duster’ı geride bırakabilir. Volkswagen’den uygun fiyatlı SUV modeli geliyor!

Otomobil piyasalarında artan fiyatlar birçok kişinin bütçesini zorlamaya devam ediyor. Bu kapsamda otomobil devlerinde de farklı çözümler üretilmeye başladı. B – SUV modellerinden olan Volkswagen T – ROC modeli Dacia Duster’a rakip olacak.

SUV model araçlar arasında markaların birbiri ile olan rekabetinde yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Volkswagen’in sevilen T – ROC modelinin fiyatı ve özellikleri dikkat çekti. Tasarımı, teknik detayları ve fiyatıyla beklentileri karşılamayı hedefleniyor.

VOLKSWAGEN T – ROC TEKNİK ÖZELLİKLERİ NELER?

Alman otomobil devi Volkswagen’in B – SUV modellerinden olan T – ROC, tasarımı ve teknik detaylarının yanı sıra fiyatıyla da öne çıkmayı başardı. 445 litrelik bagaj hacmine sahip olan araç 3 farklı donanım tipine sahip.

Piyasadaki en şık ve estetik kompakt SUV modellerinden olan T – ROC, keskinleştirilmiş iç ve dış tasarımı ile dikkat çekiyor. LED Matrix farlar, IQ. Light stop lambaları ve güçlü ön – arka tampon ile beğenileri kazanıyor. Uygun fiyatlı SUV modellerinden biri olması da Türkiye’de sık tercih edilen benzer otomobilleri geride bırakması bekleniyor.

VOLKSWAGEN T – ROC FİYATI NE KADAR?

Üç farklı donanım özelliği ile gelen Volkswagen T – ROC modellinin fiyatı da dikkat çekti. Tasarım detaylarıyla piyasada geniş yankı uyandıran otomobil modeli sürüş konforu ve performansıyla da ilgi görmeyi başarıyor. Son dönemde artan otomobil fiyatları içinde nispeten modeline göre daha uygun fiyat sunması da dikkat çekmeyi başardı.

Yeni dönemde otomobil sahibi olmak isteyenler için cazip kampanyalara da imza atan Volkswagen, T – ROC modeli için donanım seçeneklerine göre farklı fiyatlar sunuyor. Volkswagen T – ROC fiyat listesi ise şöyle:

  • Volkswagen T – ROC 1.5 TSI 150 PS DSG Life – 958.200 TL
  • Volkswagen T – ROC 1.5 TSI 150 PS DSG Style – 1.050.700 TL
  • Volkswagen T – ROC 1.5 TSI 150 PS DSG R – Line – 1.148.700 TL

KAYNAK: UŞAK HABER