Yapı Kredi’den 30 bin TL nakit desteği! Hemen başvuranlara düşük faizle kredi fırsatı

Yapı Kredi’den 30 bin TL nakit desteği! Hemen başvuranlara düşük faizle kredi fırsatı
GİRİŞ

İhtiyaçlarını hemen karşılamak için nakit arayanlara müjdeli haber geldi. Yapı Kredi düşük faizle 30 bin TL hızlı kredi veriyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi hesaplama...

Yapı Kredi’den 30 bin TL nakit desteği! Hemen başvuranlara düşük faizle kredi fırsatı -Mart ayında nakit ihtiyacı olanlar bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına odaklandı. Bankalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Mart ayına özel çok uygun koşullarda hızlı kredi veren Yapı Kredi’den 30 bin TL nakit desteği almak isteyenler için detaylar açıklandı.

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Yapı Kredi nakit desteği arayanlara düşük faizle ihtiyaç kredisi veriyor. İhtiyaçlarını ertelemeden satın almak veya borçlarını vadesinde ödemek isteyenler Yapı Kredi ihtiyaç kredisini tercih ediyor. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan duyuruya göre acil nakit arayanlara 30 bin TL için 36 ay vadeli kredi verilecek.

2023/02/25/vergi-hesap-1.jpg

YAPI KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

Bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettiren Yapı Kredi düşük faizli kredi kampanyasına başvurular devam ediyor. Bütçesine en uygun koşullarda kredi çekmek isteyenler için faiz oranları ve aylık taksit tutarları belli oldu. Yapı Kredi ihtiyaç kredisinde faiz oranı kredi tutarı, vade sayısı, kredi notu ve müşterinin ödeme performansına göre değişiklik gösteriyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisinde 30 bin TL ve 36 ay vade seçeneği için yüzde 2.89 faiz oranı belirlendi.

2023/03/15/kredi-hesaplama.jpg

YAPI KREDİ 30 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ AYLIK ÖDEMESİ NE KADAR?

Mart ayında ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasını araştırıyor. Bankanın resmi web sitesinde yer alan hesaplama tablosunda detaylar belli oldu. Buna göre Yapı Kredi’den 30 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir müşteri 36 ay vade seçeneğinde ayda sadece 1.502 TL taksit ödeyecek. Ayrıca bu kredi kullanımında müşteriden 150 TL kredi tahsis ücreti ve 15 TL BSMV masrafları kesilecek. Yapı Kredi’nin bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasına şubelerden, internet bankacılığından ve mobil bankacılık hizmetinden başvuru yapılabiliyor.

KAYNAK: UŞAK HABER