Yarın başlıyor! Şok'ta sızma zeytinyağı fiyatı sadece 90 TL'ye düşüyor! 28 Mart son tarih!

Yarın başlıyor! Şok'ta sızma zeytinyağı fiyatı sadece 90 TL'ye düşüyor! 28 Mart son tarih!
GİRİŞ

Şok’ta 22 – 28 Mart tarihleri arasında büyük indirimler başlıyor. Ramazan alışverişlerini ucuza getirmek isteyenlere uygun fiyatlar sunulacak. Sızma zeytinyağının fiyatı 90 liraya düşüyor! İşte detaylar…

Her hafta aktüel ürün fırsatları ile en uygun zincir marketlerden olmayı başaran Şok, yine haftanın cazip indirim fırsatlarıyla vatandaşların yüzünü güldürecek. Zeytinyağından pirince, peynirden yoğurda kadar birçok üründe indirimler başlıyor.

22 Mart Çarşamba gününden itibaren geçerli aktüel ürünler sayesinde vatandalar sepetlerini uygun fiyatlara doldurabilecekler. Son dönemde marketlerde birçok ürünün fiyatında yaşanan artışlar sonrasında vatandaşlar ise zincir marketlerden duyurulan indirim fırsatlarını yakından takip etmeye devam ediyor.

ŞOK’TA 1 L SIZMA ZEYTİNYAĞI FİYATI İNDİRİMDE!

Şok’ta haftanın indirimleri yarın başlıyor. 22 Mart Çarşamba gününden itibaren geçerli aktüel ürünler ile vatandaşlar rahatça market sepetlerini doldurabilecek. Sayısız üründe indirimli fiyatları aktüel ürün kataloğunda duyuran Şok, marketlerde fiyatı en çok artan ürün gruplarında da indirime gitme kararı aldı.

Lio Sızma Zeytinyağı 1 L fiyatı bu hafta 99 TL yerine sadece 90 TL’ye raflardaki yerini alacak. Fiyatı son dönemde en çok artan ürün gruplarından olan sıvıyağlardan olan zeytinyağlarında da indirim seçenekleri dikkat çekiyor.

ŞOK 22 – 28 MART AKTÜEL ÜRÜNLER

Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden Şok, 22 – 28 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli aktüel ürünlerini duyurdu. Avantajlı fiyatlar ile vatandaşlar birçok market ihtiyacını bu aktüel ürünler ile karşılayabilecekler. Uygun fiyat seçenekleri ve birbirinden cazip ürün ile market sepetleri rahatça dolacak.

Şok’ta 22 Mart Çarşamba gününden itibaren geçerli aktüel ürünlerde bazıları ise şöyle:

  • Mis Tam Yağlı Tost Peyniri 500 g – 70 TL
  • Mis rende Mozzarella Peyniri 150 g – 27,90 TL
  • Anadolu Mutfağı İthal Pilavlık Pirin. 2500 g – 41 TL
  • Esaslı Çıtır Piliç Topları 250 g – 19,90 TL
  • İçim Organik Yoğurt 750 g – 29,90 TL
  • İçim Rahat Laktossuz Yoğurt 750 g – 22,90 TL
  • Bizim Paket Margarin – 44 TL
  • Sebze Yetiştirme Kiti – 19,90 TL

KAYNAK: UŞAK HABER