Ziraat Bankası’na başvuranlara 25.000 TL nakit! Düşük faizli ve 36 ay vadeli kredi fırsatı

Ziraat Bankası’na başvuranlara 25.000 TL nakit! Düşük faizli ve 36 ay vadeli kredi fırsatı
GİRİŞ

Acil nakit arayanlara müjdeli haber Ziraat Bankası’ndan geldi. Tüketici Ürün Paketi’ni duyuran Ziraat Bankası, 25 bin TL krediyi düşük faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle sunuyor…

Ziraat Bankası’na başvuranlara 25.000 TL nakit! Düşük faizli ve 36 ay vadeli kredi fırsatı - Türkiye bankacılık sektörünün en büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunuyor. Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden kamu bankası acil nakit arayanları da unutmadı. Düşük faizli ve esnek ödeme seçenekleriyle nakit desteği almak isteyenler Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi kampanyasını tercih ediyor.

Milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Tüketici Ürün Paketi adıyla başlatılan kampanyada şubeye gitmeden, dijital kanalları kullanarak 25 bin TL kredi çekmek mümkün olacak. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden Ziraat Bankası’na başvuru yapanlara 25 bin TL düşük faizli kredi verilecek.

ZİRAAT BANKASI TÜKETİCİ ÜRÜN PAKETİ

Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan Ziraat Bankası, acil nakit ihtiyacı olanları unutmadı. Ziraat Bankası’ndan düşük faizli kredi çekmek isteyenler için Tüketici Ürün Paketi gündeme geldi. Bankanın kurumsal internet sitesinde yer alan bilgilere göre Ziraat Bankası’ndan 25 bin TL krediyi 3-36 ay vade seçenekleriyle çekmek mümkün olacak.

Her nakit ihtiyacına farklı paketle çözüm üreten Ziraat Bankası Tüketici Ürün Paketi’nde 25 bin lira için düşük faiz oranları uygulamaya başladı. Ziraat Bankası şubelerinden veya internet bankacılığı ile mobil bankacılık kanallarını kullanarak Tüketici Ürün Paketi’ne başvuru yapılabiliyor. Ziraat Bankası 25 bin TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vade seçeneği için yüzde 1.79 düşük faiz oranı uyguluyor.

ZİRAAT BANKASI 25 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisinde uyguladığı faiz oranı kredi limitine, kredi notuna, vade sayısına ve ödeme performansına göre değişiklik gösterebiliyor. Ziraat Bankası’ndan 25 bin TL kredi çekmek isteyenler 36 ay vade seçeneğinde yüzde 1.79 faiz oranı avantajından yararlanabilecek. Bu koşullar altında yıllık maliyet oranı yüzde 30.95 olan kredinin aylık taksit ödemesi 1.018 TL oluyor.

KAYNAK: UŞAK HABER