2 Mart Perşembe Uşak hava durumu! Yağmur bulutları geliyor, sıcaklık düşecek!

2 Mart Perşembe Uşak hava durumu! Yağmur bulutları geliyor, sıcaklık düşecek!
GİRİŞ

Uşak hava durumu bilgileri merak ediliyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan son bilgilere göre 2 Mart Perşembe Uşak hava durumu belli oldu. Uşak ve ilçeleri hava durumu…

2 Mart Perşembe Uşak hava durumu! Yağmur bulutları geliyor, sıcaklık düşecek! - Mart ayının gelmesiyle birlikte hava sıcaklıklarının artması bekleniyor. Ancak Meteoroloji Genel Müdürlüğü, son dakika raporunda Uşak ve ilçeleri için önemli uyarılarda bulundu. Uşak merkezde ve ilçelerinde hava nasıl olacak? 2 Mart Perşembe Uşak ve ilçeleri hava durumu raporu açıklandı.

Meteoroloji’den alınan bilgilere Göre Uşak’ta hava parçalı bulutlu olacak. 2 Mart Perşembe günü Uşak’ta hava sıcaklığının 18 santigrat derece olması bekleniyor. Genel olarak açık görünse de yer yer parçalı bulut etkili olacak. Perşembe gününe bulutlu bir havada başlayan Uşaklılar için UV indeksi 10 üzerinden 4 gösteriyor. 2 Mart Perşembe günü Uşak’ta nem seviyesi yüzde 51 olacak.

yagmur-5.jpg

UŞAK 2 MART PERŞEMBE HAVA DURUMU

Uşaklılar hava durumu bilgilerini merak ediyor. Havanın yağışlı mı yoksa güneşli mi olacağını araştıranlar için Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden açıklama geldi. 2 Mart Perşembe günü Uşak’ta gündüz sıcaklık 18 derece gösterirken gece 4 dereceye kadar düşecek. Gece saatlerinde nem seviyesi yüzde 71’e ulaşacak ve sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji raporuna göre 2 Mart Perşembe gecesi Uşak’ta sağanak beklentisi yüzde 51 oldu.

yagmur-6.jpg

UŞAK İLÇELERİ HAVA DURUMU RAPORU

2 Mart Perşembe günü Banaz 17 derece ve artan bulutlarla birlikte yağış olasılığı yüzde 2 görülüyor. Eşme, çok bulutlu 19 dereceyken gece saatlerinde 4 dereceye düşecek. Karacahisar artan bulutlarla 15 derece ve yağış olasılığı yüzde 2 görülüyor. Karahallı’da 22 dereceye kadar ulaşan sıcaklık etkili olacak ve yağış olasılığı yüzde 2 oldu.

Mıdıklı'da ise 2 Mart Perşembe günün bulutlu bir hava görülürken, sıcaklık 21 derece yağış olasılığı ise yüzde 4. Sivaslı ilçesinde yağmur bulutları etkili olurken hava sıcaklığı 18 dereceden gece 3 dereceye kadar düşecek. Ulubey’de 22 derece sıcaklık ve çok bulutlu bir hava olmasına rağmen yağmur olasılığı görülmüyor.

KAYNAK: UŞAK HABER