Fahrettin Tuğrul’dan Karaağaç Mahallesine Lise Müjdesi

Fahrettin Tuğrul’dan Karaağaç Mahallesine Lise Müjdesi
GİRİŞ

AK Parti Uşak Milletvekili Adayı Avukat Fahrettin Tuğrul, Karaağaç Mahallesi'nde düzenlenen mitingde, mahalle sakinlerine 14 Mayıs seçimlerimden sonra bir lise açılacağını müjdeledi.

Tuğrul, altılı masanın arkasını Pennsylvania ve Kandil’deki teröristlere dayadığını, Recep Tayyip Erdoğan’ın ise milletine dayadığını söyledi ve Erdoğan’ı milletimizin desteği ile bu teröristlere yedirmeyeceklerin belirtti.

whatsapp-image-2023-05-10-at-00-06-47-1.jpeg

Uşak’a gelen TOGG Otomobilin Karaağaç Mahallesi sakinleri ile buluşması adeta bir miting havası içerisinde geçti. Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti Milletvekili adayları, İsmail Güneş Fahrettin Tuğrul ve Hilal Sabancı, AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar mahalle sakinlerine seslenerek destek istediler.

whatsapp-image-2023-05-10-at-00-06-47-2.jpeg

“Uşak’ın vekili Fahrettin Tuğrul”

Karaağaç Mahallesi programına TOGG otomobili ile gelen AK Parti Teşkilatı ve milletvekili adayları, kalabalığın aşırı ilgisine maruz kalınca uzun süre araçtan inemediler. Adaylardan Fahrettin Tuğrul, mahalle sakinlerinin sevgi gösterileri arasında kaldı ve “Uşak’ın vekili Fahrettin Tuğrul” sloganlarıyla karşılandı.

Mahalle halkına seslenen ve müjdeler veren Tuğrul, “Bundan 4 yıl önce Karaağaç Mahallesine 2019 yerel seçimleri için geldiğimizde yine böyle mitingde “AK Parti bayrağını belediye makamına taşıyacağız” demiş ve başarmıştık. Allah’ın izni ile 14 Mayıs seçimlerinde de yine Karaağaç Mahallesinden şöyle güçlü bir söz istiyoruz.

14 Mayıs’ta güçlü bir zafere hazır mıyız? Dostlar. Sandıkları patlatmaya hazır mıyız?

Allah’a hamdolsun ki, AK Parti iktidarları döneminde hizmet yapılır. Recep Tayip Erdoğan iktidara yıkmak için değil, yapmak için gelmiştir. 20 yıldır bu millete ömrünü feda etmiş bir liderdir Recep Tayyip Erdoğan “ dedi.

whatsapp-image-2023-05-10-at-00-06-45-2.jpeg

“Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında milleti var”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gece gündüz çalışarak ülkemizi ve milletimizi milletler topluluğu içerisinde çok kudretli ve kuvvetli bir devlet haline getirdiğine işaret eden Tuğrul, “Dünyanın çeşitli coğrafyalarında yaşayan kardeşlerimiz, artık yollarda gururla yürüyor. Neden? Recep Tayyip Erdoğan sayesinde, onun arkasında duran sizler ve milletimiz sayesinde.

Recep Tayyip Erdoğan arkasına milletini de aldı. 20 yıldır yol yürüyor. 15 Temmuz akşamında Erdoğan; “Ben milletimin gücünün üzerinde güç tanımıyorum” demişti.

Şimdi, Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında milleti var. Altılı masanın altında kimler var? Altılı masanın arakasında sırtımızı Kandil’e dayadık” diyenler var. Altılı masanın arakasında, “Başkan Apo’nun heykelini dikeceğiz” diyenler var. Altılı masanın arkasında dünyanın emperyalistleri var. Altılı masanın arkasında, “Muhalefetle birleşip Recep Tayyip Erdoğan’ı indireceğiz” diyen ABD Başkanı var.

Bizler, ne Pennsylvania’daki ne de Kandil’deki teröriste Recep Tayyip Erdoğan’ı yedirmeyiz. Onun için 14 Mayıs Pazar günü hepimiz irademize sahip çıkarak irademizin arkasında dimdik duracağız. Türkiye’nin yönetimi Türkiye’den belirlenir. Uşak’tan, Hakkari’den, Konya’dan ve Diyarbakır’dan belirlenir.

Türkiye, Türkiye’den yönetilir, batılı ve emperyalist güçler değil diye haykıracağız ve onlara güçlü bir şamarla gereken cevabı vereceğiz” ifadesini kullandı.

whatsapp-image-2023-05-10-at-00-06-48-2.jpeg

“Ayakkabılarımızı çıkararak seccadelerin üzerinde namazımızı eda edeceğiz”

İşte böyle büyük bir heyecan ve güçlü bir atmosferle 14 Mayıs seçimlerine gidildiğini hatırlatan Tuğrul, “Biz, şehrimizin her sokağını geziyoruz. Evleri dolaşıyoruz. Milletimiz kimin yanında duracağından emin. Onun için hiçbir tereddüdümüz yok. 14 mayıs akşamı Allah’ın izni ile zafer bizim olacaktır.

Karaağaç Mahallesine il başkanı olarak teşkilatımızla geldiğimizde bize “Başkanım biz mahallemize bir lise istiyoruz” demişlerdi. Allah’ın izni ile önümüzdeki günlerde vekillerimiz ve il başkanımızla Karaağaç Mahallemize bir lise kazandıracağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Birazdan Ayasofya Camisinde olduğu gibi burada da ezanlar okunacak. Bizler ayakkabılarımızı çıkararak seccadelerimizin üzerinde namazlarımızı eda edeceğiz. Ayakkabılarıyla seccadelere basanlara inat” şeklinde konuştu.

whatsapp-image-2023-05-10-at-00-06-46-2.jpeg

whatsapp-image-2023-05-10-at-00-06-47.jpeg

whatsapp-image-2023-05-10-at-00-06-45-1.jpeg

whatsapp-image-2023-05-10-at-00-06-44.jpeg

KAYNAK: UŞAK HABER