MHP Uşak'ta Gövde Gösterisi Yaptı

MHP Uşak'ta Gövde Gösterisi Yaptı
GİRİŞ

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak İl Başkanlığı düzenlemiş olduğu "Birlik, Beraberlik ve Dayanışma" yemeğinde gövde gösterisi yaptı.

Müze Park'ta gerçekleştirilen yemeğe, MHP Uşak İl Başkanı, İlçe Başkanı, Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı, ilçe başkanları, partililer, STK başkanları ve Uşak'lı ünlü oyuncusu "Diriliş Ertuğrul" dizisinin 'KUTLUCA'sı Mehmet Pala'da katıldı. Ayrıca eski İl, İlçe ve Ocak başkanlarının da katılımıyla birlik ve beraberlik havasında gerçekleştirilen yemekte MHP'liler adeta gövde gösteri yaptı.

mhp-1.jpg

"14 Mayıs'ta MHP zafere ulaşacaktır"

Yoğun katılımın gerçekleştiği yemekte konuşma yapan MHP Uşak İl Başkanı İbrahim Orman, Milliyetçi Hareket Partisinin seçim çalışmalarını Uşak'lı vatandaşların 14 Mayıs'ta zaferle taçlandıracağını ifade ederek, "Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'yi karşılıksız sevenlerin yeridir. Milliyetçi Hareket Partisi 14 Mayıs'ta büyük bir zafere ulaşacaktır. Türk milletinin beraber olduğunda Dünya'ya neler yapabileceğini gösterecektir." dedi.

mhp2-1.jpg

"Türkiye'nin Beka davasıyız"

Seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğinin altını çizen MHP Uşak Milletvekili Adayı Muzaffer Sait Dönmez, millet ittifakına yüklenerek "Biz Milliyetçi - Ülkücü hareketiz, biz Türklüğün ve Türkiye'nin beka davasıyız. Biz Ulu önder Atatürk'ün "Ne mutlu Türküm diyene" sözüne bağlanan, "şehitler ölmez vatan bölünmez" diyen ferasetiz, basiretiz, teslim olmaz bedeniz. Diyorum ki varsın hainler iş birliği yapsınlar, varsın çıkardılar güç birliği yapsınlar, biz hepsine yeteriz, hepsinin bileğini tek başımıza bükeriz." dedi.

mhp3-1.jpg

"Vatandaşımız sandıklardan 3 hilal çıkaracak"

3 hilale verilen her oyun Terör ve terör sevicileri ile mücadele edenlerin gücüne güç katacağını ifade eden MHP Uşak Milletvekili Adayı Ayhan Kınden, "Bizler lider ülke Türkiye hedefinin inançlı, kararlı, istikrarlı takipçileriyiz. Bizler Türkiye’yi Türk asrına taşıyacak kuvvetleriz. Biz ülkücüler olarak bunları gerçekleştirecek inanca ve imana sahibiz. Sizlerin de desteği ile Milliyetçi Ülkücü hareket artık Uşak’ta hak ettiği değeri görecek. Şehrimiz için ettiğimiz yemini, Ömrümüzü tükete kadar tutacağız. Sokakta aldığımız güzel tepkiler sandıktan 3 hilal çıkaracak. Bende 3 hilalimizi gazi meclisimizde temsil etmek için var gücümle çalışacağım" dedi.

Konuşmaların ardından çekilen hatıra fotoğrafları ile yemek sona erdi.

KAYNAK: UŞAK HABER