Uşak Belediyesi’nden Çağrı! Tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz

Uşak Belediyesi’nden Çağrı! Tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz
GİRİŞ

Uşak Belediyesi kardeş şehrimiz olan Adıyaman Besni'deki depremzede vatandaşların eksiklerinin tamamlanması için başlatılan yardım kampanyasına katılım için Uşaklılara çağrıda bulundu.

Uşak Belediyesi’nde 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraşlı 10 ilin etkilendiği depremlerden etkilenen vatandaşlara yardım seferberliği devam ediyor.

Son olarak kardeş şehir Adıyaman Besni için yardım kampanyası başlatıldığını duyuran Uşak Belediyesi, tüm Uşaklılara kampanyaya destek vermeleri çağrısında bulundu.

Uşak Belediyesi sosyal medya hesabında kampanyaya ilişkin yapılan duyuru;

Ülkemizde 6 Şubat'ta meydana gelen deprem felaketlerinin ardından yaralarımızı sarmak adına millet olarak büyük bir kenetlenme örneği gösterdik. Gerek vatandaşlarımız gerekse belediyemiz ve şehrimizdeki kamu kurumları bölgeye her türlü desteği sağlamak için seferber oldu. Şimdiyse sıra kardeş şehrimiz Adıyaman Besni'de...

Besni'nin acılarını birlikte sarmak, bölgede yaşayan depremzede vatandaşlarımıza desteklerimizi ulaştırmak adına tüm hemşerilerimizi eksikleri tamamlamak üzere Uşak Belediyesi Kapalı Spor Salonu'na (Eski Orhan Dengiz Spor Salonu) davet ediyoruz.

İhtiyaçlar:

  • Gıda (konserve, baklagiller vb.)
  • Hijyen malzemesi (diş fırçası, diş macunu, şampuan, hijyenik ped, havlu vb.)
  • Oyuncak

NOT: Sosyal Market haftanın altı günü 10.00 ile 18.00 arası hizmet vermektedir. Pazar günü ise kapalıdır.

usak-belediyesi-besni-yardim.jpg

KAYNAK: UŞAK HABER