Uşak TOKİ arsa kura sonuçları! TOKİ kura sonucu nasıl öğrenilir?

Uşak TOKİ arsa kura sonuçları! TOKİ kura sonucu nasıl öğrenilir?
GİRİŞ

Uşaklıların uzun süredir beklediği kritik gün gelip çattı. TOKİ Uşak için arsa kuralarının çekilişini 16 Mart Perşembe gününde gerçekleştiriyor. Uşak “İlk Evim, İlk İş Yerim” projesi...

Uşak TOKİ arsa kura sonuçları! TOKİ kura sonucu nasıl öğrenilir? - Toplu Konut İdaresi (TOKİ) projeleri yurt genelinde büyük bir ilgiyle takip ediliyor. TOKİ’nin bir süredir beklenen “İlk Evimi, İlk İş Yerim” projesi kapsamında Uşak’ta arsa kuraları çekilmeye başlandı. TOKİ arsa kura çekimi tarihleri ve sonuçları araştırılıyor. TOKİ Uşak için arsa kuraları bugün çekiliyor.

İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda TOKİ Uşak arsa kura çekimi sonuçları ve isim listesi ön plana çıktı. 16 Mart 2023 Perşembe gününde yapılacağı açıklanan TOKİ arsa kura çekiminde kritik gün geldi. TOKİ’nin İlk Evim, İlk İş Yerim adıyla duyurduğu arsa kura çekimleriyle ilgili ilk açıklamalar yapıldı. TOKİ Uşak kura çekimi ne zaman?

tok-ikura.jpg

TOKİ UŞAK ARSA KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

Vatandaşların uzun bir süredir beklediği İlk Evim İlk İş Yerim projesi kapsamında Uşak ili için arsa kuraları çekilecek. TOKİ’den gelen açıklamaya göre kura çekiminin 16 Mart Perşembe saat 15:15’te başlaması planlandı. Uşak TOKİ arsa çekilişi kura sonuçları ve isim listesi merak konusu oldu. Uşaklılar TOKİ’nin resmi internet sitesin ve kurumsal sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılan bağlantı ile Uşak arsa kurasını canlı olarak takip edebiliyor.

toki-mustakil.jpg

TOKİ UŞAK ARSA KURASI SONUÇLARI

Toplu Konut İdaresi’nin noter huzurunda gerçekleştirdiği arsa kurası büyük ilgi görüyor. Uşaklıların merakla beklediği arsa kurası sonuçları ve isim listesi araştırılıyor. TOKİ kura sonuçları, çekilişin tamamlanmasından sonra ilan edilecek. Uşak’ta TOKİ arsa kurasına katılan adaylar, çekilişte hak sahibi olması halinde SMS ile bilgilendirilecek.

toki-mustakil-1.jpg

UŞAK TOKİ ARSA KURASI İSİM LİSTESİ

TOKİ’nin canlı yayında yaptığı Uşak arsa kurası sonuçları merak ediliyor. Uşak arsa kurası tamamlandıktan sonra çekilişte ismi çıkanlar ilan edilecek. TOKİ kura sonuçları sadece e-Devlet üzerinden erişime açılan ekran üzerinden sorgulanabiliyor. TOKİ’den gelen açıklamaya göre sonuçların bu ekrana eklenmesi ortalama 1 gün sürüyor.

KAYNAK: UŞAK HABER