Uşak'ta 7.719 m2 tarla icradan sadece bu fiyata satılık!

Uşak'ta 7.719 m2 tarla icradan sadece bu fiyata satılık!
GİRİŞ

Uşak Sivaslı’da 7.710 m² tarla icradan satışa çıkıyor. İcradan satılık tarlanın fiyatı ve detayları ise birçok yatırımcıyı heyecanlandırdı. İşte detaylar…

Uşak ve çevresinde taşınmaz yatırımı yapmak isteyenlerin takip ettiği icradan tarla satışları devam ediyor. Uşak Sivaslı İcra Dairesi tarafından satışa konu olan taşınmazın ilanına ilişkin detaylar yayımlandı.

Borç nedeniyle cins, miktar ve değerleri yazılı taşınmaz satışa çıkarıldı. Mahcuzun ayrıntılı bilgilerine ve tüm detaylara ise ‘’esatis.uyap.gov.tr’’ adresinden ilgililerin ulaşması da sağlanacak. 2021/189 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilmektedir.

TARLA VASIFLI 7.710 M² TAŞINMAZ İCRADAN SATILIK!

Uşak ili, Sivaslı ilçesi sınırları içinde yer alan Ketenlik Mahallesi ve Tepeler Mevkii’ndeki taşınmaz için Sivaslı İcra Dairesi satış ilanını yayımladı. Tapu kaydında ‘’tarla’’ vasıflı olan taşınmazın, 7.710,31 m² olduğu detayı yer almaktadır.

Satışa konu olan taşınmaza ulaşım tarlalar arası toprak yoldan yapılmaktadır. Köy yerleşim merkezine uzak bir konumda yer almaktadır. Toprak yapısı orta bünyeli olup killi tınlı, yaklaşık olarak %8 – 10 eğime sahiptir. Tarla aynı zamanda tarımsal mekanizasyona uygun çalışmada şartları bulunduğu aktarılmıştır.

FİYATI NE KADAR?

Sivaslı İcra Dairesi tarafından satışa çıkarılan tarla vasıflı taşınmazın satış fiyatı da belli oldu. Uşak Sivaslı’da yer alan taşınmazın muhammen bedeli 66.077 TL olarak belirlendi. İcradan satılık tarla, Ketenlik Köyü’nde yer almaktadır. Verilecek tekliflere göre icradan satış yapılacak. Tarla vasfına sahip taşınmaz ile ilgili satış detayları ve bilgiler ilgili ikanın detaylarında yer almaktadır.

BAŞLANGIÇ TARİHİ NE ZAMAN?

Artırma bilgileri kapsamında Uşak Sivaslı’daki tarla satışına ilişkin başlangıç tarih ve saati: 04 Temmuz 2023, saat 11:35 olarak belirlenmiştir. 1. artırma bitiş tarihi 11 Temmuz 2023 olarak belirlenmiştir.

7.710 m² tarla vasfına sahip taşınmazın muhammen bedeli 66.077 TL olarak belirlenmiştir. Sivaslı İcara Dairesi tarafından söz konusu satışa ilişkin detaylar belirlenmiştir. Bu kapsamda ilanda yer alan şartlara göre artırmaya vatandaşların katılması mümkündür

KAYNAK: UŞAK HABER